65EP680 jaka Vesa?

ae28402dk

New member
Jaki rozmiar ma Vesa w modelu 65calowym?
W kilku sklepach podają różne dane, a TCL nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie?
 

Aceofbase

New member
Jaki rozmiar ma Vesa w modelu 65calowym?
W kilku sklepach podają różne dane, a TCL nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie?


ja mam co prawda 640 ale też 65 cali i u mnie jest 200x400 - w instrukcji masz też rysuneczek ładny :) Zresztą to jedna z niewielu rzeczy, która jest w tej instrukcji :)
 

Yahoou77

Member
Pytanie do posiadaczy EP680... Czy problemy wieku dziecięcego z softem tego tv zostały rozwiązane? Chodzi mi o rozjeżdżanie obrazu i dźwięku, zatrzymywanie streamingu, restarty itp... Planuje dokupić kolejnego TCL'a, tym razem ten model, ale nie wiem czy opisywane problemy dotyczyły wszystkich egzemplarzy, czy może jakiejś serii, a może tylko pojedynczych sztuk....
Proszę o opinie posiadaczy, najlepiej modelu 65EP680.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Mam 50ep680 ale myślę że nie będzie istotnych różnic. Jedyny problem mam z rozjechanym dźwiękiem na youtube ale tylko przy podpiętym przez bluetooth głośniku zewnętrznym. Innych problemów jak do tej pory nie odnotowałem.
 

Yahoou77

Member
A jest w nim zainstalowana fabrycznie (lub można doinstalować) apkę Amazon Prime i HBO GO?
Jak długo uruchamia się telewizor od momentu włączenia?

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Tam chciałem pytać, ale temat jest zamknięty przez moderatora, więc chyba lepiej tutaj niż zakładać nowy wątek....

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Do góry