55EC780 pytanko

ooo5ooo4

New member
Witam. Pisze tutaj pierwszy raz i pierwszy raz mam ten tv.
Zakupiłem 55EC780 i posiadam moduł nc+ ale jest problem poniewaz tv wyszukuje wszytskie kanaly satelicie a nie te ustawione przez nc+. Czy jest jakas mozliwosc tego wykonania :confused:
 

coobah

Member
Bez reklam
A jaki to problem? :)
To normalne.
TV skanuje całą satelitę.
Jedynie na dekoderze dedykowanym z NC+ możesz mieć listę kanałów ograniczoną tylko do tych nadawanych z NC+.
 

maciekmm

Member
Niestety musisz sie pomeczyc kilka godzin z lista kanalow... Ja mam modul TNK HD. Ukladanie kanalow to istna katorga w tym tv... Pamietaj rowniez ze za kazdym razem gdy przeszukasz nowa czestotliwosc czy cale pasmo bedziesz musial ukladac liste na nowo...
 

ooo5ooo4

New member
No to kicha to jedyna chyba wada tego tv w innych markach niema problemu z tym wkladam karte i odrazu szuka nc+.
 

kilers9

Member
Wydaje mi się, że chyba w każdym TV jest Lista Ulubionych w której możesz sobie poukładać kanały tylko z NC+. List Ulubionych powinno tez być kilka... Na tej liście nie zajda żadne zmiany gdybyś chciał sobie przeszukiwać na nowo satelitę.
 

maciekmm

Member
Wydaje mi się, że chyba w każdym TV jest Lista Ulubionych w której możesz sobie poukładać kanały tylko z NC+. List Ulubionych powinno tez być kilka... Na tej liście nie zajda żadne zmiany gdybyś chciał sobie przeszukiwać na nowo satelitę.

Niestety kilers w TCL tak nie jest. Niby dodajesz kanaly do listy ulubionej ale gdy chcesz je edytowac to robisz to na liscie glownej. Nie ma rowniez opcji zeby wcisnac jakis kanal pomiedzy inne. Trzeba kombinowac. I tak jak wczesniej wspomnialem kazde przeszukanie rozwala liste.
 
Do góry