TCL 65X10 mini led - recenzja, test, opinie. Historia dzieje się na Waszych oczach - diament w pełnej okazałości.

djhiq

New member
Jestem zainteresowany tym TV. Mogę dowiedzieć się jak aktualnie wygląda cena. Co to znaczy że jest jakaś cena dla "niebieskich" ? Rozumiem że nie chodzi o kibiców Ruchu Chorzów ;)
 

marikak97

Member
Witam was mam zamiar kupić TCL65 cali proszę o info czy warto ,jak sprawuje sie tv po najnowszych aktualizacjach,jaka jest teraz cena?
Myslałem o modelu X10 lub 815 co polecacie sprawdzongo zeby nie wywalić kasy w błoto...........
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry wybór.
TCL 65C815 to najlepszy LCD w Europie w klasie cena do jakości (Eisa Best BUY)
Natomiast TCL 65X10 to jedyny telewizor w technologii Mini Led na rynku.
Ma rewelacyjne parametry, świetny dźwięk, znakomite wyposażenie.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę z pakietem gratisów.
Z całą pewnością nie wyrzucasz kasy w błoto.
 

marikak97

Member
Tcl

To bardzo dobry wybór.
TCL 65C815 to najlepszy LCD w Europie w klasie cena do jakości (Eisa Best BUY)
Natomiast TCL 65X10 to jedyny telewizor w technologii Mini Led na rynku.
Ma rewelacyjne parametry, świetny dźwięk, znakomite wyposażenie.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę z pakietem gratisów.
Z całą pewnością nie wyrzucasz kasy w błoto.


W końcu jest to jest LCD czy QLED?????????/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest mini led.
DO niedawna jedyny na rynku.
W tym roku dołączą inni producenci od maja:
- Philips
- LG
- Samsung
- Sony
Teraz będzie w czym wybierać.
 

ulan

Member
mam tcl 65x10 od początków grudnia i w sumie jest idealny jako ekran, nie jako smart tv, bo tu połową rzeczy albo nie działa albo działa marnie
 

ulan

Member
mam najnowsze .623 i nadal nie działa dolby atmos na netflix oraz amazon priem video, ponadto odpalając wersje mkv LOTR z dolby vision strasznie klatkuje, ze nie da się oglądać, przy ścieżce dolby atmos na dolby truehd krzyczy ze ścieżka nie obsługiwana (a i to trzeba odpalać z pendriva, bo jakieś jaja sobie robi TCL dając w 2020 r, do flagowego swojego modelu kartę sieciową 100 mb. To wszytko dyskfalifikuje u mnie ten tv jako player, ale to w sumie nie problem dla mnie bo mam zidoo z9x do płków mkv itp, oraz nvidia shield do netflixa i amazon prime video, oraz sony ubp x700 do plikó m2ts.
Jako sam ekran (monitor) 65x10 spisuje się świetnie i jestem mega zadowolony, ale tak jak pisałem jako player to się nie nadaje i o tym trzeba pamiętać kiedy się go kupuje, to rewelacyjny ekran, ale trzeba mieć zewnętrzne playery jak się chce czegoś więcej
 

dziuzz

New member
Witam, kupilem ten TV czy musze go kalibrowac bo jestem strasznie nie zadowolony z obrazu. Obraz jest jasny jak bym ogladal przez mgle. Moze mam ustawienia zle ustawione. Jak ustawic kolor, nasycenie, jasnosc itd bo na orginalnych to strasznie wyglada. Jak narazie nie polecam tego tv moj 6-letni LG ma duzo lepszy obraz. Wlaczylem Wiedzmina na Netflixie i na poczatku jakwalczy na bagnach z tym pajakiem to prawie nic nie widac . POMOCY
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW - dostaniesz info kalibracji dla niebieskich członków forum.
 

ulan

Member
Wygląda na to ze tcl 65x10 nie obsługuje sygnału HDR10+ przez złącze hdmi.
wewnętrzny player obsługuje ten standard, film Alita.Battle.Angel jest z HDR10+ i na tym odtwarzaczu z tcl pojawia się znaczek HDR10+, ale kiedy podłączam zidoo z9x który wysyła sygnał hdr10+ wyświetla się tylko jako HDR10
z tego co sie doczytałem obsługa natywna hdr10+ jest zawarta w hdmi 2.1. w hdmi 2.0 nie jest to uwzględnione, ale niektórzy producenci dają taką ponad standardowa opcje, wygląda na to ze tcl nie daje takiej możliwości...
 

ulan

Member
nie, wkurzyli mnie podejściem do tvp 4k i hlg, mistrzostwa się kończą a te chamy nic z tym nie zrobili, mieli w dupie ze ludzie zgłaszają problemy, gdzieś komuś napisali żeby spokojnie poczekać i zaraz będzie, ale ja chciałam oglądać euro w najwyższej jakości tcl mi tego nie umożliwił. sam tv nie jest zły, ale support mają mało powiedziane że tragiczny, mają klientów w dupie, dlatego odradzam zakup tv marki tcl, nie warto marnować swoich nerwów i pieniędzy
 
Do góry