TCL 65P6046 Czarny ekren

Clouxik

New member
Dzień Dobry,
Potrzebuje pomocy. Prawdopodobnie zawiesił się tv na amen. Mam cały czarny ekran. Wczoraj spokojnie oglądałem sobie tv, a tu nagle ekran cały czarny, dźwięk dalej leciał. Miałem kiedyś podobny problem. Po 10s od włączenia "menu" również ekran stawał się czarny ale dałem radę przywrócić ustawienia fabryczne. Teraz niestety nie mam jak. Na początku jeszcze po wyjęciu wtyczki z prądu pojawialo się logo TCL, teraz nawet to się nie dzieje. Wie ktoś jak zrobić reset jakąś kombinacją guzików czy coś


Z góry dzięki za pomoc :)
 

janusz

New member
Bez reklam
Zaświeć czymś na TV, jeżeli będzie widać obraz to znaczy, że TV się nie zawiesił tylko padło podświetlenie. Na to wskazywałby działający dźwięk.
Na Gwarancji?
 

Clouxik

New member
Na 90% się zawiesiło oprogramowanie. Tak jak mówiłem już takie coś miało miejsce. Tv po włączeniu się podświetla, ale ekran jest nadal czarny.
 

janusz

New member
Bez reklam
Na 90% się zawiesiło oprogramowanie. Tak jak mówiłem już takie coś miało miejsce. Tv po włączeniu się podświetla, ale ekran jest nadal czarny.

Pewnie to robiłeś ale na wszelki wypadek napiszę. Nagraj na czystego pena najnowszy soft. Przytrzymując wciśnięty przycisk pod TV włóż wtyczkę do gniazdka, może ruszy aktualizacja z pena?
 
Do góry