TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

maciekmm

Member
Czy wasze tcle rowniez czasami wyswietlaja pytanie o potwierdzenie ich wylaczenia ? Dosyc czesto gdy chce wylaczyc tv przyciskiem power na pilocie wyswietla mi sie pytanie "Czy chcesz wylaczyc telewizor ? - Anuluj, OK.
Jest to troche irytujace zwlaszcza ze nie wyswietla sie za kazdym razem
 

p3dr0s

Member
Dawno tu nie zaglądałem, więc zapytam: gdzie znajdę aktualny rom do 55ec780?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Pinto19

New member
Koledzy, porada dla tych wszystkich którym przeszkadza klatkowanie w bajkach, w sofcie v645 pojawiła się możliwość pozbycia się tego problemu. W menu obrazu wystarczy wejść w zaawansowane ustawienia wideo, następnie w ruch i wyłączyć całkowicie opcje wyrazistość ruchów - już po dwóch latach wreszcie problem rozwiązany... :bober:
 

adas81

Member
Witam,
Czy u Was też na 90% materiałach ściągniętych w 4k obraz jest rozciągnięty?
Wkurza mnie to okrutnie, bo po co mi TV 4k który nie poprawnie wyświetla ten materiał...
Aha, dodam że siedzę na 649
 

seboos

Member
Koledzy, porada dla tych wszystkich którym przeszkadza klatkowanie w bajkach, w sofcie v645 pojawiła się możliwość pozbycia się tego problemu. W menu obrazu wystarczy wejść w zaawansowane ustawienia wideo, następnie w ruch i wyłączyć całkowicie opcje wyrazistość ruchów - już po dwóch latach wreszcie problem rozwiązany... :bober:

Skąd pobrać soft v645?
A może jest już coś lepszego do EC780?
Obecnie mam v606 i nie widzi aktualizacji przez neta
 

maciekmm

Member
Witajcie. Od jakiegos czasu (od ktorejs z wersji oprogramowania) zniknely mi w menu dzwieku opcje dotyczace ustawien basu czy tonow wysokich. Przeszedlem dzis przez 4 wersje oprogramowania jednak wymienione opcje nie powrocily (v660, v653, v650 oraz oficjalne ze strony tcl v645. Czy ktos moze cos poradzic ?
 

camper1x

New member
Cześć!
Czy procedura aktualizacji (soft na pena) jest zawsze taki sam, bez znacznie z jak starej wersji się aktualizuje? Ostatnio aktualizowałem zaraz po kupnie (2020) i od tamtego czasu nie ruszałem.
 
Do góry