TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

Coolek33

Member
Ja mam. Numerek zmienił się napewno [emoji14] poza tym 3 kreski jako małe Menu przestało działać na pilocie. Może po resecie by zadziałało ale nie chce mi się ;)
 

kerm85

New member
Po resetach menu dalej nie działa, ale w poprzedniej wersji chyba też mi nie działało. Iptv nie popsuli większych zmian nie widzę jak na razie.
 

areq1987

New member
Rozwiązany został ten problem z szatkowaniem obrazu w filmach animowanych? Jak sprawdza się uplynniacz w filmach czy minimalne ustawienia sprawdzają się w delikatnym wygładzeniu obrazu ale bez efektu teatru? To iptv w końcu działa już czy ciągle nie?
Czy przez edge led widać na krawędziach clouding głównie chodzi mi o dolna i górna krawędź gdzie wyświetlane są pasy?
Jestem żywo zainteresowany tym modelem że względu na jasność trochę ponad 400nitow będzie dobrym wyborem do jasnego pomieszczenia.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szatkowanie jest wstrzymane. IPTV - na 333 jeszcze nie .
Cludingu - nie ma. Jasność da sobie radę. Jedynie trzeba się spieszyć na cash back bo jest do wyczerpania zapasów.
 

krol44

New member
Kupiłem wczoraj EC780 55" zrobiłem aktualizację która mi wyskoczyła na ekranie i mam w tej chwili problem z tymi lampkami, palą się cały czas , wyłączałem już telewizor w systemie nic nie pomogło. Nie ukrywam że irytują mnie te diody, sam telewizor jest świetny ale te diody to masakra. Włącznik z tyłu nie pomaga. Jest jakaś inna opcja. Może w kolejnej aktualizacji to poprawią. Wyłączenie opcji w menu też nie pomaga.
 

krol44

New member
Postaram się dzisiaj sprawdzić chyba gdzieś w piwnicy leży miernik.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

kerm85

New member
Zużycie jest takie samo, minimalne przy obu trybach (0,3W). Mam 65EC780. U mnie nigdy nie było problemów z diodami mikrofonu (przełącznik mikrofonu skutecznie je wyłącza).
 

krol44

New member
A jaka masz wersję softu. Ja do wczorajszej aktualizacji mogłem walczyć suwakiem z tyłu.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

krol44

New member
Mierzylem zużycie prądu ale niestety mój miernik nie pokazuje tak małej wartości. Dziwne bo jest wyskalowany do 0.1w. zrobiłem reset i lampki się już nie palą.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry