TCL seria 825 Mini LED + QLED

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie ten sam model co w Europie.
Trzeba poczekać bo w listopadzie mają być już w sprzedaży.
 

qvalek

New member
Tyle, że ta wersja TCL nie jest dostępna w Polsce.
Mam wrażenie, że to dla TCL rynek drugiej lub nawet 3 kategorii. Bo w USA ma naprawdę fajne telewizory.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Tyle, że ta wersja TCL nie jest dostępna w Polsce.
Mam wrażenie, że to dla TCL rynek drugiej lub nawet 3 kategorii. Bo w USA ma naprawdę fajne telewizory.

dla jasności: nie oceniam TCL tylko piszę ogólnie.
Każda firma o dostatecznie zróżnicowanej ofercie oferuje na konkretnych rynkach to co może sprzedać najkorzystniej.
Popatrz na auta w USA a PL, jest różnica?
To wyjątki jeśli mogą a tego nie robią.
 

qvalek

New member
Rozumiem tyle, że z punktu widzenia konsumenta jest to słabe.
Wszyscy kupują Samsungi, LG, Philipsy, Sony a może ja bym wolał dobre TCL czy dobrego Hisense'a.
 

qvalek

New member
@firefl
Co masz na myśli? W sensie jaką markę.
Mam już swoich faworytów jak Sony czy LG i takich których nie kupię na pewno jak Samsung. TCL i Hisense zainteresował mnie z powodu testów jakie oglądałem.
Ale po ostatniej wizycie w sklepie stacjonarnym stwierdzam, że to co źle wypada w internecie całkiem ładnie gra na żywo.
 

firefl

Active member
Bez reklam
@firefl
Co masz na myśli? W sensie jaką markę.
Mam już swoich faworytów jak Sony czy LG i takich których nie kupię na pewno jak Samsung. TCL i Hisense zainteresował mnie z powodu testów jakie oglądałem.
Ale po ostatniej wizycie w sklepie stacjonarnym stwierdzam, że to co źle wypada w internecie całkiem ładnie gra na żywo.

Mam na myśli, że kupuj telewizor który Ci się podoba. A marka nie powinna mieć znaczenia. Jak masz niechęć lub inne preferencje to Twoje prawo. Masz faworytów to też Twoje prawo. A prawem firm jest decydowanie co sprzedają na konkretnych rynkach. Sony i LG też sprzedaje trochę inne telewizory na własnych rynkach i na innych wybranych.

Każda firma działa dla pieniędzy. Wprowadzenie konkretnego modelu na rynek to koszty.
Ocena możliwości sprzedaży ma maksymalizować zyski.
Wystarczy, że ocenią zbyt niską sprzedaż lub lepszą szansę sprzedania tańszego to zrobią tak. Wolny rynek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
qvalek - masz dużo racji.
Zaloguj się w klubie HDTV i masz wówczas program Piątka Loco gdzie sam ustalasz ceny.
Ale masz już konkretny model na myśli ?
 

qvalek

New member
Marzy mi się Sony xg9005 :) Ale to raczej pozostanie w sferze marzeń.
Myślałem też o xg8596 też fajnie gra ale to 3 miejsce. Bo na drugim jest LG SM9010PLA.
Co do klubu to nie omieszkam się do niego zapisać i skorzystać.
I uprzedzając OLEDA nie chcę. U mnie sprzęty raczej długo pozostają na swoich miejscach a ta technologia zbyt dlugowieczna nie jest.
 
F

fritzs

Guest
Tyle, że ta wersja TCL nie jest dostępna w Polsce.
Mam wrażenie, że to dla TCL rynek drugiej lub nawet 3 kategorii. Bo w USA ma naprawdę fajne telewizory.
Wszystko jeszcze przed nami, dopiero wchodzą na poważnie na nasz rynek więc trudno się dziwić że nie ma wysypu wszystkiego
 

plmatrix

New member
Czy coś wiadomo kiedy będą dostępne Q825/x825 ? W PL bedzie wersja z soundbarem ? Jakieś ceny ktoś zna za 65 ? Zastanawiam sie czy czekać na tcl czy brać samsunga Q85 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 65X815 - będzie z soundbarem. Można już zamawiać.
Cena detaliczna 5499 zł. Dla niebieskich jest oferta specjalna w programie pilotażowym gdzie sam wybierasz ceny. To jest Qled tak jak Qled Samsunga.

Modele mini Led w Europie pod nazwą X10 .
Cena detaliczna - 9999 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostępne będą w grudniu.
Cena dla niebieskich, specjalna w programie pilotażowym gdzie sam wybierasz ostateczną cenę. Jak podasz maila to Ci wyślę cały program.
 
Do góry