moduł cam tv u55s6906

ptaszkowo4

New member
Posiadam tv u55s6906 w którym jest moduł cam cyfry i wszystko działało dobrze do soboty a teraz nie dekoduje żadnych programów i wyskakuje kod błędu 16
ponadto tv widzi tylko moduł a karty nie a karta jest na 100% sprawna bo inny sprzęt ją widzi i co mam z ty zrobić bo to prawdopodobnie wina oprogramowania
czy może mi ktoś pomoże
 

firefl

Active member
Bez reklam
Posiadam tv u55s6906 w którym jest moduł cam cyfry i wszystko działało dobrze do soboty a teraz nie dekoduje żadnych programów i wyskakuje kod błędu 16
ponadto tv widzi tylko moduł a karty nie a karta jest na 100% sprawna bo inny sprzęt ją widzi i co mam z ty zrobić bo to prawdopodobnie wina oprogramowania
czy może mi ktoś pomoże

czy wina oprogramowania modułu cam?
Pytanie do dostawcy modułu.

Taka zmiana raczej sugeruje uszkodzenie a nie soft jeśli nie robiłeś żadnej aktualizacji w tym czasie.
 

Gie

Member
Bez reklam
Jaki masz moduł i jaką kartę? Jak wyglądają?

a karta jest na 100% sprawna bo inny sprzęt ją widzi
Co to za sprzęt?

Jeśli masz kartę zwaną Cameleon, z dawnej Cyfry+, to mogła dostać coś co nazywane jest FEDC. Będzie działa w dekoderach od nc+ ale w pozostałych będzie niewidoczna. By i tam działała potrzebny jest specjalny konwerter FEDC.
 

ptaszkowo4

New member
od 3 miesięcy mam od cyfry moduł +cayman na abonament i wczoraj mi wymienili moduł z kartą nowy.
A przez 2 lata chodziło to na MODUŁE ALPHACRYPT LIGHT +CAMELEON BEZ ZASTRZEŻEŃ
 

ptaszkowo4

New member
Witam ponownie i oto ciąg dalszy walki z tv , serwis przegrał mi soft z thomsona
Bieżąca wersja; V8-NT67F02-LF1V509
Po przyjeździe z serwisu wszystko było dobrze programy szybko się przełączały ,przed świętami znowu zaczęły dziać się cuda po włączeniu na przykład tvp1 zakodowane lub nie ma uprawnień wyjęta wtyczka z gniazdka na około 1 min tvp1 działa po przełączeniu na inny kanał i powrót do tvp1 i zakodowane. To się dzieje na około7 kanałach instalacji sprawna podłączyłem tuner nc+ i sygnał jest idealny i wszystko działa.
Dzisiaj wymieniłem moduł z kartą na inny i to samo
 

ptaszkowo4

New member
Witam ponownie i oto ciąg dalszy walki z tv , serwis przegrał mi soft z thomsona
Bieżąca wersja; V8-NT67F02-LF1V509
Nazwa produktu;55UB6406 THOMSON
Nazwa chassis; NT667EU

Po przyjeździe z serwisu wszystko było dobrze programy szybko się przełączały ,przed świętami znowu zaczęły dziać się cuda po włączeniu na przykład tvp1 zakodowane lub nie ma uprawnień wyjęta wtyczka z gniazdka na około 1 min tvp1 działa po przełączeniu na inny kanał i powrót do tvp1 i zakodowane. To się dzieje na około7 kanałach instalacji sprawna podłączyłem tuner nc+ i sygnał jest idealny i wszystko działa.
Dzisiaj wymieniłem moduł z kartą na inny i to samo
 
Do góry