TCL 65EP640 - będzie działać Cyfrowy Polsat GO ?

walker214

New member
Witam, przymierzam się do zakupu tego modelu TCL ale podstawową sprawą jest dla mnie poprawna obsługa aplikacji Cyfrowy Polsat GO na Android TV 9, który jest w tym modelu.
Czy ktoś z posiadaczy telewizora TCL z tym androidem używa tej aplikacji?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

unky

Member
Nie wiem czy działa Cyfrowy Polsat GO ale wiem że na pewno kiepsko działa Player TVN'u. Video odtwarzane jest z kiepską płynnością jakby brakowało klatek. Nie działają również strumienie TS - strumieniowanie z dekoderów z systemem Enigma (Dreambox, VU+) - jest sam dźwięki nie ma obrazu.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy działa Cyfrowy Polsat GO ale wiem że na pewno kiepsko działa Player TVN'u. Video odtwarzane jest z kiepską płynnością jakby brakowało klatek. Nie działają również strumienie TS - strumieniowanie z dekoderów z systemem Enigma (Dreambox, VU+) - jest sam dźwięki nie ma obrazu.

Mam starszą wersję tv z TCL android, Player TVN działa niemal bez problemów. Czasem choć rzadko odtwarzanie stawało, proste przejście do ekranu głównego i powrót do player wznawiał odtwarzanie.
Jak odbierasz strumień? Jakaś apka czy inna metoda?
 

unky

Member
Do strumieni korzystam z DreamPlayer'a - teraz jest w wersji 9. Tzn. korzystałem bo na EP640 nie da się - jest tylko dźwięk brak obrazu.
Wcześniej miałem TCL U43P6046 i wszystko działało perfekcyjnie. Niestety w wakacje dzieciaki zrzuciły TV z szafki, ekran szlag trafił i musiałem kupić nowy. Chciałem ten sam model ale nie był już dostępny a że pojawił się najnowszy model EP640 to chętnie go zakupiłem. Niestety kicha z tym TV. Jak pisałem Player działa tragicznie (klatkowanie video), strumienie TS w ogóle nie działają. Netflix, Youtube, Ipla działa OK. (chociaż YouTube też ma jakiś feler bo jak się najedzie na minaturkę filmu to zaczyna się ten film w tej miniaturce odtwarzać ale klatkuje ten obraz w tej miniaturce)
Na chwilę obecną uważam że dużo lepszy model jak dla mnie to ten starszy, problem z nowym modelem zgłoszony do TCL - czekamy na korektę oprogramowania bo tutaj chyba coś nawalili.
 

wladeg

New member
unky : Potwierdzam ze strumieniowanie siada mam ten sam problem a korzystałem z itpv smart na wcześniejszym tv
teraz jestem zawiedziony do tego potrafi się zawiesić :(
 

maxpio

New member
Ja mam model trochę inny bo EC780 ale też na Androidzie 9
I niestety muszę potwierdzić, że ten błąd z Playerem istnieje a szkoda bo to mnie skłoniło głównie do Androida
Z tym, że znalazłem ciekawą zależność. Klatkują tylko programy TVNu, mam wykupiony pakiet C+ i HBO na playerze i Kanały na żywo super, seriale i filmy C+ super, seriale HBO też ok, ale jak odpalimy jakiś serial TVN to już się nie da oglądać :(
 

unky

Member
Zgłaszajcie swoje problemy z player.pl tutaj:
https://pomoc.player.pl/kontakt
Czym wiecej bedzie zgłoszeń tym szybciej problem zostanie rozwiązany. Wbrew pozorom oni bardzo szybko reagują. Już 2 godziny po zgłoszeniu miałem mejla żeby dostarczyć im więcej informacji co i jak konkretnie nie działa.
 

rafejo

Member
Do strumieni korzystam z DreamPlayer'a - teraz jest w wersji 9. Tzn. korzystałem bo na EP640 nie da się - jest tylko dźwięk brak obrazu.
Wcześniej miałem TCL U43P6046 i wszystko działało perfekcyjnie. Niestety w wakacje dzieciaki zrzuciły TV z szafki, ekran szlag trafił i musiałem kupić nowy. Chciałem ten sam model ale nie był już dostępny a że pojawił się najnowszy model EP640 to chętnie go zakupiłem. Niestety kicha z tym TV. Jak pisałem Player działa tragicznie (klatkowanie video), strumienie TS w ogóle nie działają. Netflix, Youtube, Ipla działa OK. (chociaż YouTube też ma jakiś feler bo jak się najedzie na minaturkę filmu to zaczyna się ten film w tej miniaturce odtwarzać ale klatkuje ten obraz w tej miniaturce)
Na chwilę obecną uważam że dużo lepszy model jak dla mnie to ten starszy, problem z nowym modelem zgłoszony do TCL - czekamy na korektę oprogramowania bo tutaj chyba coś nawalili.
A próbowałeś przez kodi wtyczką Enigma2 Client, lub przez apkę E2Streamer, tylko do tej apki potrzebny jest jeszcze VLCPlayer:-D
 

unky

Member
Tak samo nie działa. Uruchamiałem nawet streamy z E2 bezpośrednio na VLC i efekt ten sam. Jest dźwięk, brak obrazu albo obraz z dźwiękiem jest a wydajność jsk w zwolnionym tempie kilka klatek/s. Tu musi być jskiś problem związany ze sterownikami dekodera sprzętowego.
 
F

fritzs

Guest
Tak samo nie działa. Uruchamiałem nawet streamy z E2 bezpośrednio na VLC i efekt ten sam. Jest dźwięk, brak obrazu albo obraz z dźwiękiem jest a wydajność jsk w zwolnionym tempie kilka klatek/s. Tu musi być jskiś problem związany ze sterownikami dekodera sprzętowego.
napisz do TCL na ich facebooku, szybko odpisują, mi pomogli z ustawieniem tv.
 
Do góry