TCL C70 sortowanie kanałów NC+ CAM CI

piotrrutk

Member
Mam problem z sortowaniem kanałów NC+ moduł CAM CI na TCL C70.

Po skanowaniu kanały ułożone alfabetycznie. nic nie można znaleźć.
Czy jest możliwość skanowania/ułożenia kanałów zgodnie z tym co proponuje NC+?
 

piotrrutk

Member
Jeżeli jest to jedyne wyjście to nie pozostaje mi nic innego jak oddać moduł i powrócić do dekodera!
Czytałem wcześniej, chyba w postach z roku 2017 że miała być robiona jakaś certyfikacja modułów CI od NC+?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jeżeli jest to jedyne wyjście to nie pozostaje mi nic innego jak oddać moduł i powrócić do dekodera!
Czytałem wcześniej, chyba w postach z roku 2017 że miała być robiona jakaś certyfikacja modułów CI od NC+?

nie przypominam sobie by ktokolwiek się chwalił sukcesem z listą kanałów.
Co znaczy certyfikacja modułów NC+?
Sygnał jest dekodowany. Lista kanałów nie jest chyba tym objęta.
 

piotrrutk

Member
Czy jest możliwość zapisania listy kanałów na nośniku zewnętrznym w naszych TCL-ach i wyedytowanie jej na kompie oraz ponowne wgranie do TV?
 

rafejo

Member

Attachments

  • SetEditTCL_set_main_de.jpg
    SetEditTCL_set_main_de.jpg
    148,7 KB · Wyś: 300
Ostatnia edycja:

piotrrutk

Member
Program otwiera listę kanałów, można ją poprawić i zapisać ponownie na pamięci.
Jednak próba wgrania ponowie do TV nie daje żadnego rezultatu. Kanały bez zmian.
 

Jacek144

New member
Jeżeli jest to jedyne wyjście to nie pozostaje mi nic innego jak oddać moduł i powrócić do dekodera!
Czytałem wcześniej, chyba w postach z roku 2017 że miała być robiona jakaś certyfikacja modułów CI od NC+?
Moduł do tego nic nie ma. To sprawka TV. Nie znam TLC,ale zapewne możesz ustawić sobie programy ręcznie. Dekoder też Ci narzuci swoje ustawienia, których nie poprawisz.
Zgraj programy na pena i zobacz jaki jest format tego pliku.Daj znać. Może da się coś zrobić.
 
Do góry