TCL EP660 Ultra HD LED TV, Android 9,0 , wielkość 75 ''

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli coś jest dużo tańsze niż cena zakupy i cena detaliczna w sklepach u mnie zapala się czerwona lampka. Extra cena.
 

ddos77

New member
W tym EP660 nie pasuje mi to, że ma tylko "zwykły" gamut. Teraz w promocji jest 55UE6400 za 1380. Czy to jest funkcjonalnie odpowiednik jakiegoś modelu TCL
 

janusz

New member
Bez reklam
To pilot od seri C70, P60, X1 czyli modelach opartych na androidzie 6-8. EP660 ma inny procesor i androida 9, pilot głosowy (chyba RC802V, ale nie jestem pewien). W starym RC602S na EP660 działają przyciski, ale nie da się sparować, więc nie umożliwia obsługi głosowej.
 
Ostatnia edycja:

ddos77

New member
Czy da się używać jakiegoś alternatywnego pilota do DP650, tak żeby mieć obsługę głosową? Jeśli tak, to jakiego, czy np tego od EP660 da się kupić osobno i sparować?
 

Stowner

New member
Witam sorry, że zaczynam od pytania, ale jak całkowicie wyłączyć telewizor z tej serii? Przerobilem wszystkie ustawienia, a po wyłączeniu dalej ekran jest minimalnie podawietlony co w sypialni strasznie irytuje. Pomaga jedynie wyjęcie wtyczki z gniazdka. Wygaszacze wyłączone, szybkie uruchamianie też.
 
Do góry