TCL EP660 Ultra HD LED TV, Android 9,0 , wielkość 75 ''

yokash_

New member
Witam
posiadam model 50ep660 i trochę nawet bardzo denerwuję mnie że jak ustawię jasność ekranu np na 80% po pewnym czasie ustawienia wracają do standardowych - nie pomaga nic nawet zapamiętanie ustawień, w netflixie tak samo ustawie jaśność na 80 obejrze jeden odcinek przyjaciół :) automatycznie poleci następny i ustawienia wracają do domyślnych chyba

postanowiłem zmienić soft - pobrałem z strony producenta wersję V8-R851T02-LF1V378.016574 - niestety podczas weryfikacji wyskakuje błąd

aktualnie posiadam soft w ver V8-R851T02-LF1V321.014450

jakiś pomysł czy kontaktować się bezpośrednio z infolinią ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
pytania i sugestie są podstawowe
- czy zrobiłeś zgodnie z zaleceniami? (wypakowanie właściwego pliku do katalogu głównego pendrive)
Jak nie pomoże to
- ściągnąć i wypakować ponownie
- sprawdzić na innym port usb w telewizorze
- sprawdzić inny pendrive
 

yokash_

New member
pytania i sugestie są podstawowe
- czy zrobiłeś zgodnie z zaleceniami? (wypakowanie właściwego pliku do katalogu głównego pendrive)
Jak nie pomoże to
- ściągnąć i wypakować ponownie
- sprawdzić na innym port usb w telewizorze
- sprawdzić inny pendrive


Hej



udało się właśnie robiłem czeski błąd - jak piszesz należy jeszcze rozpakować spakowane podwójnie archiwum zip i pójdzie


niestety po aktualizacji do najnowszego softu nic się nie zmieniło
Jasność ekranu ciągle się zmienia do domyślnych ustawień, czy to po włączeniu TV i co gorsza w netflikxie po kolejnych odcinkach zmieni także sobie ustawienia - tego już wogule nie rozumiem.


Czy ktoś w Was formułowiczów się z tym spotkał w tym modelu - szukałem w ustawieniach niby można zastosować ustawienia obrazu do danego źródła jak i do wszystkich - i nie działa to....
 
Do góry