TCL EP640 Ultra HD LED TV, cztery modele HDR10 i Android 9.0

lubiezelki

New member
Mogę prosić ustawienia kalibracji do 50EP640 modelu.
Za taki pieniądz (1300 nowy) ten telewizor jest jak najbardziej ok, większym problemem jest brak dobrych źródeł filmów 4K, a FHD wygląda średnio.

Jedyne co mnie denerwuje to duże/gwałtowne zmiany podświetlenia matrycy przy skokach z koloru do czerni.


Firmware trze updejtować przez pendriva? Czy automatyczna aktualizacja już działa?
Są jakieś ciekawe poprawki do tego modelu?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W poniedziałek będziemy wysyłać tych co teraz się zgłoszą.

====================
lubizelki - napisz na PW dostaniesz info.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Witam mam pytanie czy Thomson 43 lub 50UE6400 to ten sam kropka w kropkę co Tcl ep640 ? Kiki prześlij mi na PW cennik tcl 43 i 50 "
A co sądzicie o Xiaomi Smart TV 4S za 1300 43"z Amazona niemieckiego ? Ma matryce ips nie będzie lepszym wyborem ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od TCla... nie będzie lepszym wyborem.
Modele masz w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę razem z gotowymi najkorzystniejszymi ofertami.
 

Joiny

New member
Czy komuś udało się uruchomić IPTV na tym modelu? Żadna z aplikacji nie działa (nawet przez Kodi). Niektóre odtwarzają sam dźwięk, ale żadna dźwięk + obraz.
 

unky

Member
Oczywiście to są odpowiedniki. Tak samo jak octavia, golf, a3 i Leon...

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Niestety ten TCL EP640 nadsl nie wspiera plików TS które w dużej mierze są wykorzystywsne w IPTV. Nowa wersja softu miała to poprawić sle wyszło jskieś masło maślane. Marek od Kikiego twierdzi że z nowym softem mu działa, nikt tego nie potwierdza bo nikomu to nie działa. Trochę tutaj jest mataczenia ze strony Kikiego i to mi się mega nie podoba. Czarno na białym -Kiki - poprawione zostało odtwarzanie plików TS w nowym sofcie czy nie? Jeżeli tak to jaki to soft bo ten co Marek rozsyła nie ma poprawki.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ok ale modelu ep640 to odpowiednik ? Oczy jakość użycie materiału w też jest gorsza jak Octavia do golfa?

jest zbliżony. Niestety nie ma dostępnych pełnych danych. Główna nieznana - jaka matryca LCD jest zastosowana.

Z moich odczuć - TCL znacznie bardziej dba o główną markę. Thomson jest dodatkowo - tylko słabsze modele.
 
Do góry