TCL EP640 Ultra HD LED TV, cztery modele HDR10 i Android 9.0

nedved94

New member
Usunąć aplikacji nie można - jest preinstalowana na TV. Mogę usunąć aktualizację i zainstalować ponownie, czego spróbowałem. Pograło kilka sekund dłużej, obraz się zatrzymał, dźwięk leciał dalej.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Obstawiam problemy z lokalną siecią wifi
Jeśli instalowałem aktualizacje to należy wykonać reset all I reset shop z menu serwisowego. opisy możesz znaleźć na forum. Warta też odłączyć na kilka minut tv od zasilania.
Producent zaleca podane resety po każdej aktualizacji.

Możesz też zainstalować nowsze wersje firmware. Linki do plików aktualizacji są na forum. Aktualizacje pochodza od producenta ale rozpowszechniane są metodą przecieków...



Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

nedved94

New member
Podłączyłem TV do internetu po kablu. Wyłączyłem TV, odłączyłem od zasilania na kilku minut, nacisnąłem dolny przycisk i włączyłem do zasilania. Zainstalowałem soft v. 389. Odłączyłem od zasilania. Włączyłem i wykonałem reset all oraz reset shop. Znowu odłączyłem od zasilania. Włączyłem, sprawdziłem czy są aktualizacje - brak, włączyłem netflixa i po sekundzie TV się zatrzymał.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jak wszystko działa to można się nie przejmować resetami. Ale jak nie działa to jednak reset to pierwszy krok do sprawdzenia
Jak nie pomogło to jeszcze sieć. Choćby tymczasowa próba na kablu

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

nedved94

New member
Tak jak pisałem, TV podłączony jest na kablu.

Może za dużo razy odlaczałeś od zasilania. Ręka Cię nie rozbolała. Ja wogóle tego nie robie przy boot update.
wiesz co, zaraz ręka mnie będzie boleć jak jeszcze chwilę spędzę z tym TV, ale nie od odłączania...

poza tym jakie znacznie ma mieć źródło internetu skoro takie The Crown idzie NORMALNIE, nie przycina się i da się obejrzeć cały odcinek, a inne programy się zacinają...
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
bezpośrednio w tym sklepie się nie da, ale można próbować zainstalować inne "sklepy" np. aptoide albo ściągnąć apk i instalować ręcznie. Szczegóły są opisane w wielu poradnikach, poszukaj
 

blbl

New member
cześć,
czy ktoś ma jakieś porównanie ep640 do p615? pewnie są jakieś oczywiste różnice. szukam nadal taniego tv, ale chyba ep640 jakoś ciężko już kupić w dobrej cenie, więc rozważam p615
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ep640 nie jest produkowany od roku.
TCL P615 to następca, ma identyczne wyposażenie i możliwości.
Ale naprawdę extra modele zaczynają się od serii P715.
Masz dla niebieskich w specjalnej ofercie.
Ile masz max kasy ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest nowa wersja oprogramowania do TV Android z chassis RT51.

Nazwa wersji: V8-R851T02-LF1V648
Zmiany w bieżącej wersji:
Wprowadzenie nowych Project ID dla nowych paneli.Modyfikacja nasycenia koloru z 55 na 50, gdy odtwarzane są takie źródła jak: SDR, HDMI lub USBPoprawienie trybu ECO

Wersja poprzednia: V8-R851T02-LF1V645.
Zmiany w wersji 645:
Poprawiony dostęp do aplikacji Rakuten.Optymalizacja opóźnienia przy połączeniu z Soundbarem na HDMI.Usunięcie aplikacji Zee5.Wprowadzenie obsługi audio AC4.Usprawnienie przełączania z DTV na aplikację 9Now.

Wersja poprzednia: V8-R851T02-LF1V643, wycofana.
 
Do góry