TCL EP640 Ultra HD LED TV, cztery modele HDR10 i Android 9.0

Gregorexe

New member
Dziś widziałem wersje 65" w jednym z Gdańskich marketów. Jakość obrazu bardzo poniżej oczekiwać. Straszne nierówne podświetlenia na każdej z krawędzi, i to tak bardzo, bardzo, bardzo. Niestety na każdym innym TV obraz był dużo ładniejszy. Szkoda bo liczyłem że kupie fajny duży TV za 3k zł.
 

PanWhite

New member
Nie żeby coś kiki, ale jak czytam to obecnie każda Twoja wypowiedź to przede wszystkim reklama by zakupić produkty u Ciebie, promocje, specjalne akcje a coraz to mniej merytoryki. Rozumiem, że wynegocjowałeś dobre warunki sprzedaży, ale takie promowanie tego w każdym poście trochę ujmuje Ci z prawdomówności.
 

Gregorexe

New member
Miły sprzedawca dał nam pilota i zmienialiśmy ustawienia trybu, jasności itp naprawdę widać przebarwienia dużo bardziej niż na innych.
Aby były ledwo widoczne trzeba było bardzo zejść z jasności co odbiło się ogólnie na jakości obrazu który był porostu dużo ciemniejszy niż na innych TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jaki tryb podświetlenia matrycy wybraliście i czy resetowaliście telewizor czy "lecieliście" na ustawieniach sklepowych ?
 

Gregorexe

New member
Oczywiście pierwsze co zrobiliśmy to włączyliśmy tryb domowy.
Nazw ustawień nie pamiętam dokładnie, bo mieliśmy 5 pilotów i ustawialiśmy na raz 5 TV w rożne tryby.
Pomijając przebicia na ekranie, brakowało płynności.
Np obraz z LG przy tym TCL wyglądał jak z matrycy 100Hz. Aż sprawdzałem czy na pewno ten LG ma 50Hz. W TCL obraz przy szybkich ruchach się rwał. Dodatkowo jak puszczony został obraz niskiej jakości SD robiły się straszne smugi i obraz był okropnie niewyraźny. / Wiem ze SD na 4k to porażka ale na TCL wyglądało gorzej niż na innych /.

Osobiście ciekaw jest twojej opinii na temat tego TV, i nie mogę doczekać się twojego testu tego TV.

Ja jednak uważam ze warto dodać kilka zł do czegoś innego.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Coraz ciekawiej zapowiada się ta seria i podobna TCL na koniec roku 2019 , podejrzewam że jak tak dalej będzie to dużo osób będzie zwracać te tv , A taki szał był inni już nie mogli się doczekać na dostawę do domu ...
 
Do góry