TCL LED 65DC760 soundbar vs JBL 2.1 Bar

Adamus78

New member
Witam


Zastanawiam się nad zakupem TV między innymi wchodzi w grę TCL LED 65DC760.
Tutaj mam pytanko jak sprawuje się zintegrowany soundbar JBLa w tym telewizorze i jak ma się w porównaniu do JBL Bar 2.1.
Ogólnie przy zakupie TV chciałem odrazu dokupić JBL Bar 5.1 ale gdyby zakup padł na TCLa to dziwnym wydaje się jest dokupowanie soundbara, a może nie ?


pozdrawiam
Adam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JBL Bar 2,1 gra znacznie lepiej.
Na LCD 65DC760 masz specjalną cenę dla niebieskich i na Bar 5,1 - również.
Jak masz duży pokój ?
 

Crocodil

New member
@Adamus78: Poszukaj informacji czy ten telewizor poprawnie współpracuje z soundbarami, najlepiej z tym konkretnym. Niestety wiele osób tutaj miało różne problemy, być może zostały już rozwiązane wraz z aktualizacjami...
 

Silverek

New member
Ja używam Bara 2.1 w połączeniu z TCL 7026. U mnie w TV nie ma wbudowanego soundbara tylko głośniki sygnowane logiem JBL dlatego zewnętrzne źródło dźwięku było niezbędne do muzyki czy też filmów. W Twoim TV dźwięk pewnie będzie lepszy, ale basu zapewne zbytnio nie będzie lub będzie płytki dlatego moim zdaniem możesz pokusić się o dodatkowe źródło dźwięku. Ja osobiście jestem zadowolony.
 

Adamus78

New member
Jak masz duży pokój ?

23m , odległość kanapy od TV to 3m

To zostane przy Bar 5.1 ale TCL ze zintegrowanym Barem odpada. Ładnie wygląda ale jak dołożę bara to będzie to bez sensu wyglądało :D. Ewentualnie TCLek bez tego JBLa wchodziłby w grę, jakaś alternatywa ?

Co z wymysłem philipsa index - PPI. Telewizory Philipsa mają 2900punktów a taki TCL 1700. Jakby patrzeć na (marketing ? ) cyferki toż philips powinien urywać jajca konkurencji...
Jest w ogóle sens zwracać uwagę na ten parametr PPI ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz specjalną ofertę na na telewizor i na Bar 5,1.
Tylko zaloguj sie w Klubie HDTV .
 
Do góry