HBO GO na TCL c70

Maciej43

New member
Mam pytanie - dostałem w gratisie HBO GO. Aplikacja zainstalowana kod poprawny, przeglądać stronę z filmami mogę jak najbardziej jednak przy próbie odtworzenia czegokolwiek wyskakuje informacja " nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1) ".
Info z NC+ trochę mnie rozbawiło bo mają wsparcie dla 2 marek telewizorów i mam się kontaktować z HBO lub z producentem TV :)
Jakieś propozycje? Osobiście nie płacę za to to tragedii nie ma ale chciałbym chociaż poznać czy problemem jest TV czy w HBO.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam pytanie - dostałem w gratisie HBO GO. Aplikacja zainstalowana kod poprawny, przeglądać stronę z filmami mogę jak najbardziej jednak przy próbie odtworzenia czegokolwiek wyskakuje informacja " nie można odtworzyć tej pozycji, spróbuj jeszcze raz (5.1) ".
Info z NC+ trochę mnie rozbawiło bo mają wsparcie dla 2 marek telewizorów i mam się kontaktować z HBO lub z producentem TV :)
Jakieś propozycje? Osobiście nie płacę za to to tragedii nie ma ale chciałbym chociaż poznać czy problemem jest TV czy w HBO.

Dlaczego uważasz, że kontakt z HBO jest niewłaściwy? To na ich zlecenie powstała aplikacja na android i powinni udzielać wsparcia - to jest najważniejsze miejsce gdzie należy zgłaszać problemy.
 

Maciej43

New member
Odpowiedź z HBO jest następująca : wspierane przez HBO GO urządzenia TCL w wersji android 6 i nowszej to :
TCL South America
TCL Union TV
TCL Percee TV
…. cokolwiek to znczy wychodzi,że z HBO GO nici na tym TV gdyby ktoś pytał
 

firefl

Active member
Bez reklam
Odpowiedź z HBO jest następująca : wspierane przez HBO GO urządzenia TCL w wersji android 6 i nowszej to :
TCL South America
TCL Union TV
TCL Percee TV
…. cokolwiek to znczy wychodzi,że z HBO GO nici na tym TV gdyby ktoś pytał

Wszystkie TCL (i Thomson) Android TV z ostatnich lat są identyfikowane jako TCL Percee TV
 

PawelTBU

New member
ale nie działa Wam jak? sama apka mi sie zainstalowała, mogę przeglądac zawartość, nie logowałem się bo jeszcze nie wykupiłem usługi. rozumiem że wywala Wam w trakcie oglądania??
 

firefl

Active member
Bez reklam
ale nie działa Wam jak? sama apka mi sie zainstalowała, mogę przeglądac zawartość, nie logowałem się bo jeszcze nie wykupiłem usługi. rozumiem że wywala Wam w trakcie oglądania??

HBO powinno bezpłatnie pozwolić obejrzeć 1 odcinek każdego serialu.
Od roku nie korzystam z HBO bo wtedy pojawily się problemy.
 

Maciej43

New member
Dokładnie,tv sparowane zawartość strony można przeglądać ale żadnego filmu odtworzyć nie można bo pojawia się błąd jak wcześniej napisałem
 

Maciej43

New member
Kiki,dzwoniłem i nic, podobno wszystko powinno działać, w HBO twierdzą że odświeżyli i zsynchronizował i konto i dupa blada nadal, żadnej treści odtworzyć nie mogę.
 

wojo2000

New member
HBO Polska to zupełnie inna firma niż pozostałe. Ograniczenie nie jest ze względu na markę telewizora, tylko na region (kraj). HBO Polska nie wydała aplikacji na Android TV.
Ja w tej chwili na TCL mam zainstalowaną apke z android phone + soft do wymuszenia obrotu.
 
Do góry