HBO GO na TCL c70

wojo2000

New member
W sieci jest kilka informacji o tym błędzie i są jakieś sugestie co zrobić. Jeden ze sposobów to zmienić DNSy np. na te od google, ale ja u siebie teoretycznie mam te od google i nadal nie działa.

Znalazłem też informację że błąd spowodowany jest brakiem jakiś certyfikatów w urządzeniu na którym się pojawia. HBO miało to poprawić i podobno wyszły wersje które nie zgłaszają błędu. Ja próbowałem prze-instalować apke i nadal to samo.
 

syma753dfx

Member
Masz napisane - by assistance :p
A nie samodzielnie coś zrobić.

To jest dziwne łączenie problemów - hbo z włoską tv
Obawiam się, że oprócz faktu, że oba nie działają nie wspólnych rozwiązań.

Nie jest to problem włoskiej telewizji, ale "Digital Rights Management", do którego "FW" "TCL" jak dotąd nie jest w stanie sobie poradzić. "Amazon Prime video" ma ten sam problem i nie jest włoskim "brodcasterem".
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Nie jest to problem włoskiej telewizji, ale "Digital Rights Management", do którego "FW" "TCL" jak dotąd nie jest w stanie sobie poradzić. "Amazon Prime video" ma ten sam problem i nie jest włoskim "brodcasterem".

Nevertheless it does not have reference to HBO
Main official application doesn't work on some TV, do not work on other with the same firmware.
HBO works using other applications.
It is different problem compare to Amazon and Italian tvs.
 

hipciu

New member
Jak na razie dostałem informację, że z aplikacją na telewizor nie zajmuje się oddział, z którym klienci mają kontakt.
Nie działa aplikacji ani Chromecast. Kiki, mogę prosić o kontakt na privie do kogo się z tym zgłosić? Mam dość użerania się od ponad miesiąca...
 

bielikk

New member
Bez reklam
Do wszystkich właścicieli TV TCL - jeżeli macie problemy z TV jak wyżej, to proszę nie zaśmiecać forum i nie pisać o kłopotach z tym sprzętem. Proszę poczekać na nowy soft i mieć nadzieję, że ów soft poprawi działanie waszego TV, a jeżeli by nie pomógł to czekamy na kolejny soft - zrozumiano?
 
Do góry