HBO GO na TCL c70

wucash

Active member
Bez reklam
Nie robiłem nic specjalnego, po otwarciu google.play na laptopie dałem zainstaluj na powiązanym android tv wpisałem kod i tyle. Możliwe, że problem jest z softem w TCL, trudno mi powiedzieć u mnie na Sony działa.
 

wlodamic

New member
Ja instalowałem ją z Google Play z telewizora. A czy twój TV widzi już aplikację? Mój przez pewien czas jej nie widział (chociaż była już wydana). Jaką masz wersje Androida na TV?
 

Maciej43

New member
Apka zainstalowana, na mobilnej w telefonie urządzenie dodane i z pozycji telefonu nie ma problemu z oglądaniem, na TV mogę przeglądać ale nie odtwarzać zawartych na HBO GO treści - napisałem @ do HBO - pracują nad "problemem" - zobaczymy z jakim efektem bo na razie odpowiedzi nie dostałem , a problem nadal jest.
 

bumar

New member
U mnie na 499 podobny błąd. Sprawdzałem na MiBox a tam działa jak malina. HBO ma jakiś generalny problem z TCL bo castowanie z telefonu również wywala błędem.
 

biedronka1

New member
Co to znaczy - napisz na PW dostaniesz kontakt, może należałoby po prostu napisać w jaki sposób można rozwiązać problem? Jak widać wielu użytkowników ma kłopot z tą aplikacją... hmm...
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam inny tv tego producenta ale to ta sama elektronika i oprogramowanie.
Po dłuższej przerwie włączyłem pakiet HBO poprzez tzw. player. Mogę oglądać na aplikacji player, hbo, chromecast i screen mirror. Zacząłem od prób na moim starej dobrej wersji 373- działało tylko jako screen mirror. Android 6 trochę traktowany jest jako przestarzały.
Zainstalowałem v500 - HBO działa przez player, nie działa przez aplikację hbo. Chromecast i screen mirror jeszcze nie sprawdzałem.

Z tego co wiem aplikacja player korzysta z danych hbo - co świadczy o tym, że można odpowiednio napisać aplikację by działała na tym telewizorze. Świadomie nie będę kontaktował się ani z TCL ani z HBO.
Niezadowolonym sugeruję jednak kontakt z HBO. TCL też można popychać ale zdecydowanie jako drugie miejsce a nie jako główne miejsce skarg, że aplikacja innego producenta nie działa.

Dodam: świadomie nawet nie zrobiłem reset po aktualizacji. Zrobię jeśli będę mieć problemy
 

wojo2000

New member
Panowie,

Poczytajcie sobie fora. Aplikację HBO dla Polski może tylko i wyłącznie napisać HBO Polska! ale nie są tym zainteresowani. Jak poszukacie to znajdziecie oficjalną odpowiedź. W tej chwili można zainstalować HBO w wersji na telefon z Androidem + program który wymusza odpalenie w poziomie. Rozwiązanie działa, ale nie jest doskonałe.
W necie są aplikacje HBO GO dla innych regionów, ale nie działają z polskim HBO.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Panowie,

Poczytajcie sobie fora. Aplikację HBO dla Polski może tylko i wyłącznie napisać HBO Polska! ale nie są tym zainteresowani. Jak poszukacie to znajdziecie oficjalną odpowiedź. W tej chwili można zainstalować HBO w wersji na telefon z Androidem + program który wymusza odpalenie w poziomie. Rozwiązanie działa, ale nie jest doskonałe.
W necie są aplikacje HBO GO dla innych regionów, ale nie działają z polskim HBO.

To stare informacje. Ostania aplikacja HBO GO jest dla wielu krajów.
Przy pierwszym uruchomieniu wybiera się kraj z całkiem sporej listy.
eu.hbogo.androidtv.production wersja 5.9.0

Co nie zmienia sytuacji, że ta aplikacja działa tylko do momentu rozpoczęcia odtwarzania filmu - na tym koniec.
 

Maciej43

New member
Mój przypadek jest "załatwiany" przez HBO już ponad tydzień ....
Efekt ich "pomocy" żaden....
Pominę przedostatnią radę czyli odcięcie zasilania dla TV na 15 minut co rzekomo miało pomóc....
Po mojej kolejnej odpowiedzi po ich "pomocy" otrzymałem kolejne "podziękowania " i zapewnienia o ciągłym polepszaniu usług :)
Ostatnie info z ich strony to prośba o model tv, wersję aplikacji hbo go, adnroida i rodzaj łącza internetowego ( co z resztą otrzymali na dzień dobry).
Dla mnie prościej było by napisać ,że nie mogą problemu rozwiązać i bym sobie dał spokój, a tak czekam na kolejny @ z "podziękowaniem za kontakt" z którego nic nie wynika.....
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mój przypadek jest "załatwiany" przez HBO już ponad tydzień ....
Efekt ich "pomocy" żaden....
Pominę przedostatnią radę czyli odcięcie zasilania dla TV na 15 minut co rzekomo miało pomóc....
Po mojej kolejnej odpowiedzi po ich "pomocy" otrzymałem kolejne "podziękowania " i zapewnienia o ciągłym polepszaniu usług :)
Ostatnie info z ich strony to prośba o model tv, wersję aplikacji hbo go, adnroida i rodzaj łącza internetowego ( co z resztą otrzymali na dzień dobry).
Dla mnie prościej było by napisać ,że nie mogą problemu rozwiązać i bym sobie dał spokój, a tak czekam na kolejny @ z "podziękowaniem za kontakt" z którego nic nie wynika.....

He, he, he... Tydzień... Optymista.
Popatrz ile czasu trwają poprawki dla androida na TCL.

HBO u mnie działa na aplikacji player, ale musi być wykupione przez player.
 

Maciej43

New member
No dobra , w sumie 14 dzień dzisiaj żeby nie było :)
Nie chodzi mi o czas realizacji tylko sposób korespondencji i zero konkretów , a odpowiedzi są na zasadzie "kopiuj - wklej" :-(
 

wojo2000

New member
To stare informacje. Ostania aplikacja HBO GO jest dla wielu krajów.
Przy pierwszym uruchomieniu wybiera się kraj z całkiem sporej listy.
eu.hbogo.androidtv.production wersja 5.9.0

Co nie zmienia sytuacji, że ta aplikacja działa tylko do momentu rozpoczęcia odtwarzania filmu - na tym koniec.

A czy powinno mi ją wyszukać w sklepie z poziomu telewizora? czy trzeba dogrywać ręcznie?

P.S. Mi aplikacja z Android Phone działa. Jedyna wada to słaba rozdzielczość MENU, filmy idą normalnie.
 

firefl

Active member
Bez reklam
A czy powinno mi ją wyszukać w sklepie z poziomu telewizora? czy trzeba dogrywać ręcznie?

P.S. Mi aplikacja z Android Phone działa. Jedyna wada to słaba rozdzielczość MENU, filmy idą normalnie.

Miałem kiedyś zainstalowane stare HBO GO. Nowe zaktualizowało się automatycznie.

Sprawdź sam - aplikacja nazywa się "HBO GO - Android TV" producenta HBO Holding Zrt.
Łatwo odróżnić od "HBO GO" tego samego producenta, która jest przeznaczona na telefony i tablety.
 

wojo2000

New member
Miałem kiedyś zainstalowane stare HBO GO. Nowe zaktualizowało się automatycznie.

Sprawdź sam - aplikacja nazywa się "HBO GO - Android TV" producenta HBO Holding Zrt.
Łatwo odróżnić od "HBO GO" tego samego producenta, która jest przeznaczona na telefony i tablety.

Zgadza się. HBO na Android TV pojawiło się w grudniu, z tym że nie działa, bo wyskakuje mi błąd 5.1
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy to kogoś pocieszy...

Święta, wyjazd. Mam możliwość dłużej oglądać tv na Samsungu - model wysoka średnia 2017. HBO działa - czasem można obejrzeć film. Jakość w sieci gdzie Netflix radzi sobie idealnie wygląda zwykle na 720p, czasem gorzej.
Aplikacja czasem wymaga próby uruchomienia filmu 2-3 razy, potrafi się też dość często zawisić.
Wrażenia z prób przez 2 wieczory.
 
Do góry