HBO GO na TCL c70

Aqualitek

New member
@Desverger to nie mój wybór, już jest w domu, a mój Sony 49XD7005 jest ciut za mały :(
@kiki już poszło PW
@firefl dziękuję bardzo, zrobiłem już reset all, potem jeszcze raz reset shop ale nadal wyskakuje błąd 5.1 :(
 

firefl

Active member
Bez reklam
błąd 5.1 z HBO przestał być zgłaszany na forum od dość dawna.
Ja włączam abonament HBO co kilka miesiecy. Teraz w ramach udomowienia oglądam HBO na v551.
Ostatnie co mi przychodzi do głowy to wersja aplikacji HBO, choć po resecie powinna się ściągnąć najnowsza... I jeszcze dla pewności - bez odtwarzania ustawień prze jakiś backup?

Daj znać na forum co doradził Marek i czy pomogło jak już dostaniesz kontakt.

Powodzenia!
 

Aqualitek

New member
To tak, po krótkim telefonie udało się zrobić wszystko. Telewizor był wcześniej na wersji softu v526 i to „na nią” wgrałem v551. Okazało się, że v551 najwyraźniej nie zawiera poprawek z v528... Tak czy inaczej, pobrałem v528, wgrałem i HBO GO działa! Od razu wgrałem też v551 i tym razem na tym sofcie wszystko działa.
Także jeżeli komuś nie działa, to najpierw v528 wgrać, a potem ew. v551 lub nowszy jak wyjdzie.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dzięki za informacje.
Prawdopodobnie każda z wersji 52x, 5x4 w formie Update.pkg też by pomogła. Mam wrażenie, żę wcześniej robiłeś aktualizację lokalne - ta rzeczywiście nie jest kompletna. Nie przewidziałem...
Brawo Marek.
 
Do góry