TCL DP600 vs. DP660 vs C70

tekkno100

New member
Witam

Jakie są różnice pomiędzy TCLami DP600 i DP660 ?
Co byłoby lepszym zakupem? Tegoroczne DP czy ubiegłoroczne C70?

Pytanie tyczy się modeli 50 lub 55 cali.

Czy w tych TCLach bezproblemowo da się używać modułu dostępu warunkowego CI od starej n-ki?
 

adambe

Member
DP 660 jest na androidzie, a 600 nie.
Z tych 3 to oczywiście C70, to półka wyżej niż DP 660, a cena niewiele wyższa
 
Ostatnia edycja:

tekkno100

New member
A jak jest w TCLach z dekodowaniem sat nc+ przez moduł CI? Stary moduł CI (po n-ce), nie te nowe CI+.

Ogolnie nastawiony byłem na 50cali, ale z tego co widze to chyba jedynie C70 by byl (z gorszymi glosnikami?) bo DC76 to już tylko 55 cali. Dlatego rozważałem jeszcze 50" DP660. Różnica między starszym C70 a DP660 jest widoczna? Na korzyść C70. Niby te DP maja dodaną rozszerzoną paletę barw? W czym są jeszcze zubożone w stosunku do C70?

Jak nie to pozostanie te 55 cali :) ale 50ka jest dla mnie już wielka. Teraz mam starego Samsunga 32" :D
 
Ostatnia edycja:

AdamWGM

New member
Na moduł nc+ producent TCL nie ma jakiejś certyfikacji, w związku z tym lista kanałów jest ułożona alfabetycznie - czyli TVN na 588, Discovery na 433 itd...

Obiecują poprawę tego co najmniej od połowy zeszłego roku, jest co prawd na to obejście ale polega to na każdorazowym wgrywaniu bardzo starej wersji softu. Czyli jak nc+ zmieni cos w liście kanałów musisz instalować stary soft, ściągnąć listę kanałów, wgrać nowy soft, wgrać wszystkie aplikacje od nowa, skonfigurować itd - pół dnia roboty zakażdym razem.
 

tekkno100

New member
A po "swojemu" można poukładać listę - wedle własnej kolejności? Tzn skanuje sobie wybrane transpondery sat, i potem układam własną listę?
Da sie laczyc na jednej liście kanałów stacje sat + dvb-t ?
 
Do góry