Jaki LCD wybrać? Do wyboru: TCL U49C7006, 43DP600 lub 43DP660

damianosr3

New member
Witam na forum po raz nie pierwszy.

Mam takiego pecha, że zawsze jak się tu udzielam to dostaję opr. Przepraszam z góry jeśli znowu robię*** coś nie tak.

Bardzo zależy mi na poradach, jak za każdym razem kiedy was odwiedzam. Raczej daleko mi do eksperta w dziedzinie sprzętu. Jednak jestem wielbicielem dobrej klasy za rozsądną cenę. Raczej zależy mi na współczesnym wyposażeniu, ale nie drogim. Interesują mnie takie specyfikację jak Android 8, Google Assistant, przyzwoita jakość obrazu, dźwięku również. Czy to w telefonach, czy w TV.

Dzisiaj po kilku godzinnej wendecie poszukiwań itp. Odrzuciłem LG z różnych względów m.in. za jakość obrazu w tańszych modelach.

Pozostaję przy TCL, marce, która jest 3 na rynku i ma coś do zaoferowania.

Na który z poniższych modeli powinienem się zdecydować (wszystkie w podobnej cenie). Na prawdę nie wiem, który jest lepszy i dlaczego. [Dla mnie poza designem wygląda to identycznie, ale wiem, że identyczne nie jest] Proszę o poradę, gdyż chcielibyśmy zamieścić telewizor w nowym mieszkaniu. Nie zależy nam na wielkości, 43 i 49 to maksymalne proporcje dla telewizora.

TCL U49C70 [do wychaczenia za ok. 1500 zł]

TCL U43DP600 [ok 1500 zł]

lub

TCL U43DP660 (umknęło)


Będę wdzięczny za pomoc. Przepraszam za lanie wody.

Pozdrawiam,
Damik
 

damianosr3

New member
Dzięki. Konkretna i rzeczowa odpowiedź. A jak tu wypada w tym samym przedziale cenowym lg 50uk6300 oraz lg 50uk6500. Chociaż to dla mnie formalność.
 

damianosr3

New member
Oczywiście już kupione to co poleciłeś. Powiem szczerze, że zastanawiałem się, czy nie lepiej wziąć model z tego roku. Cena? Realna bo za 1400 stoi u mnie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma jeszcze do czasu, aż Google wprowadzi obsługę po polsku ( teraz jest po angielsku). Google Assistant po polsku ma być na wiosnę 2019 .
Warto !
 
Do góry