Firma TCL aktualizuje od jesieni 2018 system Android 7 do wersji 8 Oreo.

zyla

New member
Witam.
W takim razie można otrzymać ? (aktualizacje do Android 8 dla TCL 55DP660)
Z góry dziękuje.
 

ola98

New member
Witam wszystkich na tym forum : )

Wczoraj zakupiłam model 65DP660 z tego co widzę to ma wersję androida 7.0
Czy jest dostępny na ten model android 8?

Pozdrawiam serdecznie.
 

Wasiu84

New member
Właśnie zaktualizował mi się tv samoczynnie. Wszystko pięknie. Pojawiły się nowe opcje obrazu, trzeba tylko w ustawieniach kliknąć resetuj ustawienia i pojawiają się nowe zakladki/opcje jak redukcja migotania, wyraźniejszy obraz ruchomy (który powoduje miganie obrazu-ogolnie wyłączyłem) i jeszcze tryby jasny+ i eko. Fajny a opcja się pojawiła w ustawieniach dźwięku a.mianowicie "tylko dźwięk" można wygasić ekran i słuchać Spotify czy jutuba.

Jedynie co mnie martwi to po naciśnięciu powera telewizor się wyłącza tzn wygasza się ekran. Ale potem jak chce go włączyć to się ładuje android od początku. Mimo zaznaczenia funkcji szybko start. Teraz też po przytrzymaniu powera tv pokazuje dwie opcje wyłącz i uruchom ponownie. Asystent Google działa np. jaka będzie dziś pogoda odpowiada. Ale jak mówię uruchom Dawid Podsiadło na Spotify to już nie. Samo uruchom Spotify działa.
 

Wasiu84

New member
Miał ktoś podobny problem z szybkim startem? Wylaczenie-rset, włączenie-reset nie pomaga.
Stało mi się tak gdy wszedłem w opcje wskaźnika czuwania, włączyłem go potem wyłączyłem i od tej pory mam problem z szybkim startem.
Ekran się wygasza szybko, ale gdy wciskam potem power nic się nie dzieje, wciskam drugi raz po chwili miga wskaźnik czuwania (mimo że jest wyłączony) i wówczas włącza się od początku system. :(

Zauważyłem, że gdy nacisne przycisk power ekran się wygasi i szybko wcisnęła znów power.to się zapala ekran tak jak powinno działać tryb szybkiego startu.
Ale wystarczy że po wyłączeniu odczekaniu 5sekund to już nie może się wybudzić i uruchamia się na nowo system. Tak jakby aplikacja nie dawała rady wzbudzić więc postanawia zrobić reset.
 
Ostatnia edycja:
Do góry