Jaki telewizor TCL wybrać do 43 cali?

ascrooge007

New member
Witam, stanąłem przed dylematem zakupu nowego telewizora do 43 cali. Obecnie używam samsunga 40 cali i jestem z niego zadowolny, ale nadszedł czas zmian. W początkowej fazie brałem pod uwagę Samsunga UE40MU6452UXXH można go kupić za około 1900 zł. Ale natknąłem się na tym forum na pozytywne opinie dotyczące marki TCL i zacząłem brać pod uwagę 43DP640 - 1600 zł, F40S5906 - 1400 zł, U43P6006 - 1300 zł,
U43P6046 - 2100 zł. TV będzie używany przez nastolatka, głównie internet, gry, i oglądanie filmów. Nie wiem na co się zdecydować, może coś podpowiecie w kwestii parametrów i jakość/ceny? :?: :blagam:

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz TCL 43p6046 za 1550 zł z pilotem głosowym gratis.
TcL 43dp640 za 1550 zł z pilotem
Jak będziesz niebieski masz kalibrację i dostawę gratis.
 

ascrooge007

New member
Dzięki za odpowiedź, znalazłem na forum, że PHILIPS 43PUS6523 też jest ok. w tej półce cenowej 1899 zł. Może tego brać? Jak wypada w porównaniu z 43dp640 ?
Pozdrawiam.
 

ascrooge007

New member
Dzięki za pomoc wybór padł na Philipsa. Tak fajny sprzęcik denerwuje mnie tylko menu przełączania programów w samsungu wydaje mi się lepsze, a może to przyzwyczajenie. Można to jakoś zmienić, aby przy zmianie kanałów wyświetlały się podobnie jak w samsungu?
Pozdrawiam.
 

ascrooge007

New member
Wybrałem model PHILIPS 43PUS6523.
Na myśli mam to, że w samsungu jak się pilotem zacznie przełączać kanały telewizyjne pojawia się pasek po prawej stronie i widać który kanał jest obecnie wybrany oraz kilka kanałów wyżej i niżej (wygląda to tak jakby się je przwijało w górę lub w dół). Wszystkie z dostępnym opisem co jest na danym kanale w tej chwili.


Czy ten model wymaga kalibracji? preferowanych ustawień?
 
Ostatnia edycja:

arczi25

New member
Witam jestem wlasnie swierzym posiadaczem tv tcl 640 z tego co pisales tv ten wymaga kalibracji bardzo chętnie poprosił bym o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaloguj się proszę w Klubie HDTV .
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
Jest też update Android 8,0 wersja 500
 
Do góry