Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
Cześć,
prośba o podpowiedź czy i w jaki sposób zaaktualizować TCL U49C70*6 z oprogramowaniem V159. Oficjanie w intrukcji ze strony TCL pisze żeby skontaktować się z producentem co uczynilem. Po tym jak powiedziełem, że telewizor zakupiony jest w jednym z outletów kontakt się urwał bez żadnych sugestii. Z góry dzięki za pomoc

trudno powiedzieć co to za telewizor z "*" w nazwie...
Czy to tv z android czy tzw smart ?
 

pgmech

New member
Wersja to U49C7006 z oprogramowaniom V8t658t01_lf1v159. Jest to android TV 6.0 - chciałbym go zaktualizować do nowszej wersji softem V8-T658T01-LF1V543 ze strony producenta ale w manualu jest zastrzeżenie jak powyzej
 

firefl

Active member
Bez reklam
Wersja to U49C7006 z oprogramowaniom V8t658t01_lf1v159. Jest to android TV 6.0 - chciałbym go zaktualizować do nowszej wersji softem V8-T658T01-LF1V543 ze strony producenta ale w manualu jest zastrzeżenie jak powyzej

ech... dlaczego każesz nam zgadywać co znalazłeś? Rozszerzenie/zawartość ma znaczenie.
Czarodziejska kula mówi, że to plik aktualizacji jest z rozszerzeniem pkg
Plik zmieniony nazwą na Update.pkg na flashdrive i procedura z przyciskiem przy włączeniu zasilania. Dokładniej opisane w linku z pierszego postu tego wątku.

Zmiany zawsze na własną odpowiedzialność - ja opisuję swoje własne doświadczenie.
Co do producenta - to sprawa Twoja i producenta jak się dogadacie.
 

oszołom

New member
Zadam być może głupie pytanie ale co tam....najwyżej wyjdę na lejenia.
Gdzie w tym TV zobaczyć jaka jest wersja aktualizacji oraz wersja Androida?.
Jak z poziomu wyboru program vs aplikacje internetowe w opcji ustawienia widze Wersja 8.0.0.0 (to android?) i poniżej jakieś pliki kompilacji itp, pełno cyferek i literek z datą Maj 2018.
Gdzie sprawdzić jaką wersję "V" posiadam?.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Zadam być może głupie pytanie ale co tam....najwyżej wyjdę na lejenia.

Gdzie w tym TV zobaczyć jaka jest wersja aktualizacji oraz wersja Androida?.

Jak z poziomu wyboru program vs aplikacje internetowe w opcji ustawienia widze Wersja 8.0.0.0 (to android?) i poniżej jakieś pliki kompilacji itp, pełno cyferek i literek z datą Maj 2018.

Gdzie sprawdzić jaką wersję "V" posiadam?.
TCL dal to tak by bylo trudno znaleźć.
Z tego co pamiętam menu, informacje, skontaktuj sie z nami
Albo jakos podobnie. .

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

dziuubek

New member
ten build z tego co kojarzę był oficjalnie dostępny dla rynku Australia. Czy nadal jest w palnie aktualizacja do Android 9 czy pomysł upadł?
 

shooter851

New member
Witam,

Panowie posiadam telewizor TCPL 60EP660.

Problem mam z klatkowaniem się playera.pl

Otrzymałem link z FB TCL do łatki która ponoć rozwiązuje ten problem.

Teram moje pytanie jak należy go wgrać do TV.

ściągnięty plik to zip:
TransferXL-08jMFBLqnsyZ5X

po jego rozpakowaniu uzyskuje plik Update.img

Wgrałem go na USB i telewizor po uruchomieniu go nie widzi, jak również gdy próbuje wymusić aktualizacje lokalną.

Pen sformatowany na Fat32.

Co robię źle?
 

shooter851

New member
https ://transferxl.com/08jMFBLqnsyZ5X

Plik który dostałem.

Teraz moje pytanie jakie są wymogi pena by telewizor go widział i jaka procedura instalacji?
 

firefl

Active member
Bez reklam
https ://transferxl.com/08jMFBLqnsyZ5X

Plik który dostałem.

Teraz moje pytanie jakie są wymogi pena by telewizor go widział i jaka procedura instalacji?

Opis instalacji jest w pierwszym poście tego wątku w linku do dysku z tego co pamiętam.
Podany link już wygasł i nic nie da się o nim powiedzieć...

Flash powinien być na FAT32 i trzeba mieć szczęście by był obsługiwany... Brak szcegółowych danych.
Widoczność pendrive w działającym systemie nie wystarcza by mieć pewność, że zadziała w trybie boot-update
 

shooter851

New member
Tamten link był do pliku który mi TCL udostępnił.

Właśnie wrzucam na jakiś darmowy hosting.

Łapcie:
easypaste.org/file/omZ7Stqp/TransferXL-08jMFBLqnsyZ5X.zip?lang=pl
 
Do góry