Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.


5a9917f61c293_negative.png


Dziel się najlepszymi chwilami w 4K! TV napędzany przez Android 7.0

Seria P66 łączy w sobie smukły metalowy design, jakość obrazu 4K HDR Pro Picture, szeroką gamę intensywnych i ultrarealistycznych kolorów kina cyfrowego oraz najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii: AndroidTV 7.0. Zaprojektowany dla tych, którzy nie chcą kompromisu między elegancją, jakością obrazu i łatwym dostępem do treści, którą kochają, seria P66 wtopi się w Twoje wnętrze i pozwoli wszystkim członkom Twojej rodziny cieszyć się ulubionymi filmami w wyjątkowej jakości obrazu.

5aa8f497b9b71_01_ultra_slim.png

Design Smukły metalowy design wtapia się w Twój wystrój





Artystyczny Design nowej serii P64 to unikalne połączenie technologii, wysokiej jakości wykończenia i minimalistycznego wzornictwa. Proces wytapiania TCL umożliwia wyprodukowanie ultracienkiej metalowej obudowy, bezszwowej, bezśrubowej, o doskonałym działaniu promieniującym ciepło i pyłoszczelnym. Dzięki powierzchniom wypolerowanym z dużą precyzją, z diamentowymi krawędziami, metalowym korpusem, konstrukcja P64 spełnia wysokie standardy jakości wykończenia. Minimalistyczny design P64, z ultra cienką obudową (9,9 mm) i ultra-cienką ramą (4,8 mm), zapewnia pełną przestrzeń obrazu i idealnie wtapia się we wnętrze.


5a9917eee9460_4K.png

Jakość obrazu 4K-Ultra HD: 4 razy więcej pikseli, 4 razy więcej szczegółów!

Rozdzielczość Ultra HD (3840 x 2160) jest 4 razy większa niż Full HD. Urzeknie Cię perfekcyjna dokładność obrazów na telewizorach Ultra HD, które wyświetlają obraz z ponad 8 milionami pikseli. Nigdy nie przegap żadnego szczegółu, bądź częścią akcji!

5a9917f61c293_negative.png
Jakość obrazu HDR PRO: niezrównana czerń, wyższy kontrast i żywe kolory

Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR tworzy olśniewające szczegółowe obrazy z dokładną reprodukcją jasnych i ciemnych odcieni. Co więcej, HDR w połączeniu z technologią Micro Dimming zapewnia doskonałą jakość HDR, oferując ulepszone szczegóły cieni i naturalnie dokładne kolory.


5aa90146dc28e_04_wide_color_gamut.png

Jakość obrazu Wide Color Gamut: Kolory kina

Odkryj niesamowitą różnorodność intensywnych i ultrarealistycznych kolorów kina cyfrowego w swoim salonie dzięki kolorystyce Wide Color Gamut, która zapewnia 30% czystsze i bogatsze kolory niż tradycyjne ekrany LED.

5aa9018abc0dd_05_dts_premium_sound.png

Dźwięk Dźwięk DTS Premium zapewniający wciągające wrażenia dźwiękowe

DTS Premium Sound oferuje wciągające wirtualne doznania dźwiękowe, bogatą tonację basów i wysoką częstotliwość. Może dekodować dźwięk DTS Master używany w źródłach 4K-UHD ostatniej generacji (UHD Blu Ray Disc). Posiada również funkcję Clear Dialogs, która poprawia zrozumiałość dialogów, Volume Leveling, aby utrzymać stałą głośność pomimo zmian programu lub reklam


5a9918f875a95_android.png

Smart TV Android TV 7.0: najbardziej zaawansowana wersja zapewniająca łatwą i nieograniczoną rozrywkę
 

rafals33

New member
Witam serdecznie jeszcze niedawno miałem thomson 55 uc6406.czyli to samo co TCL p60.niestety po roku użytkowania padło podświetlenie Led.wiadomo serwis .A potem fabryka i tu zdziwienie dostanie pan nowy.telewizor brałem na raty w RTV euro.w sklepie powiedzieli abym sobie wybrał telewizor.wziołem TCL dp660 z androidem 7 i tu zdziwienie nic nie muli chodzi świetnie wersja 353 używam go od trzech tygodni żadnych problemów.w thomsonie jak się zaktualizował do 7 to była masakra trzeba było wracać do 6.polecam za te pieniądze świetnie wygląda no i świetnie gra
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ja widziałem dp660 od razu 50 cali TO MAŁO :) nie kupiłbym go , szkoda że ta wersja nie wyszła jako 58-60 cali bo 55 to przechodzi do lamusa przynajmniej dla mnie ale znowu 65 to dla mnie za duży nie mam tyle miejsca natomiast obudowa tego dp660 robi wrażenie,wiadomo telewizor w sklepie bez kalibracji więc nie oceniam obrazu ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.Problem tamtych wersji były aktualizacje,smartfony też aktualizacja może rozwalić , teraz się to nie zdarza ale tak było.Ważne żeby to się już nie powtórzyło bo oryginalny android tv wgrany w fabryce nie stwarza problemów,czasem może i się zdarzy jakiś felerny egzemplarz ale jednak rzadko się to zdarza
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ee tam , na allegro można wyrwać za 2350zł był nawet raz wersja 55 cali :) wiadomo że jak będę kupował to od Ciebie ale widać spadek cen tego modelu co oczywiście cieszy bo TCL zgarnie spory kawałek tortu w Polsce jeśli chodzi o telewizory ze średniej półki i w tym im kibicuję bo cena/jakość no nie ma konkurencji
 

aadik1

New member
Witam czy ten telewizor TCL DP660 to jest to samo co TCL R617
A jeśli tak to jakie są różnice ?
Z góry dzięki za odpowiedź
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Czytałem ten test i jedna z osób z rtinhs pod telewizorem napisała "Częstotliwość odświeżania 60 Hz dla telewizora jest dobra, nie ma ogromnej przewagi, jeśli chodzi o wyższą częstotliwość odświeżania. Pozwala to głównie na interpolację ruchu do wyższych klatek na sekundę (efekt działania mydła) i wyświetlanie 120 klatek na sekundę, choć jest to niezwykle rzadkie.
Ogólnie rzecz biorąc, R617 ma dobrą obsługę ruchu; jest bardzo mało śladu ruchu i nie zacina się jak inne telewizory. Migotanie podświetlenia nie daje efektu wyższej częstotliwości odświeżania. Opcjonalny tryb BFI redukuje częstotliwość migotania, aby zredukować jąkanie i oszukać oko, widząc płynniejszy ruch"
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Matrycę oba mają 60hz natomiast R617 jest jaśniejszy bo 600cd/m2 i ma kontrast ok 6000:1 ale trzeba czekać na test kikiego bo ten nasz ma czasem sięgać do jasności 450cd/m2
 

aadik1

New member
Czytałem ten test i jedna z osób z rtinhs pod telewizorem napisała "Częstotliwość odświeżania 60 Hz dla telewizora jest dobra, nie ma ogromnej przewagi, jeśli chodzi o wyższą częstotliwość odświeżania. Pozwala to głównie na interpolację ruchu do wyższych klatek na sekundę (efekt działania mydła) i wyświetlanie 120 klatek na sekundę, choć jest to niezwykle rzadkie.
Ogólnie rzecz biorąc, R617 ma dobrą obsługę ruchu; jest bardzo mało śladu ruchu i nie zacina się jak inne telewizory. Migotanie podświetlenia nie daje efektu wyższej częstotliwości odświeżania. Opcjonalny tryb BFI redukuje częstotliwość migotania, aby zredukować jąkanie i oszukać oko, widząc płynniejszy ruch"

No jeszcze takie coś tam pisało

TCL P607 / P605 jest poprzednikiem na R617. Był to jeden z najpopularniejszych telewizorów 4k budżetowych w 2017 roku i jest doskonałym telewizorem do gier. Model R617 ma dodatkowe możliwości przetwarzania ruchu, w tym interpolację ruchu i wstawianie czarnych klatek. Obie zapewniają równie dobrą jakość obrazu, ale R617 jest jaśniejszy. R617 ma nieco wyższe opóźnienie wejścia, poza trybem gry, jest znacznie wyższy, ale ogólnie jest nadal doskonały. Jeśli szukasz nowego telewizora, R617 to lepszy wybór, ale nie warto go ulepszać, jeśli masz już P607 / 605.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnić się będzie wszystkim:
- matrycą, dźwiękiem , wyglądem, algorytmami .
Nie wiem czy procesorem.
Dostępny od września.
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
To w Polsce nie będzie modelu TCL R617?
Przy wypełnienie 50% ekranu
-HDR 879 (Sony 930 ma 866)
-SDR 874 (Sony 930 ma 854)
 
Do góry