Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

barbas25

New member
dobrze Próbuję sparować słuchawki bluetooth A2 z bluetooth. Telewizja mnie rozpoznaje. Daję OK, co powoduje linkowanie i po chwili pojawia się błąd. jakieś rozwiązanie
 

ddos77

New member
Mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie. Czy problemy z modułem Ci+ UPC, o których była mowa kilka stron wcześniej zostały usunięte?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie. Czy problemy z modułem Ci+ UPC, o których była mowa kilka stron wcześniej zostały usunięte?

nie rozumiem dlaczego uważasz, że wszyscy zrozumieją jaki problem masz na myśli.

Ja tak kojarzę 3 zgłaszane problemy i chyba tylko jeden jest dalej nierozwiązany choć było proponowane obejście problemu.
Wydaje mi się, że odpowiedziałem na Twoje nieprecyzyjne pytanie :)
 
Ostatnia edycja:

Mark80

New member
Witam forumowiczów



TCL 65DP660

Czy telewizor wyposażony jest w bluetooth ? ( w internecie znalazłem sprzeczne dane) ?
Czy da sie zainstalować nc+ go HBO Go ?


Mając do wyboru Philipsa 65PUS6503 w cenie okolo 2000 który polecacie?

Który ma lepsza czerń ?





Na telewizorze nie gram sportu nie oglądam, główne użytkowanie to netflix w ciemnym pomieszczeniu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Da się zainstalować.
Lepszy jest DP660 jest w programie pilotażowym .
Podaj maila to Ci wyślę program pilotażowy gdzie sam wybierasz cenę.
Ten model masz z całym pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecnie TCL 60EP660 jest w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę.
Ten jest z Dolby, HDR, ANdroid 9,0 , Google Assistant.
Świetnie się prezentuje.
 

dzejzon

New member
Witam jestem posiadaczem TCL U55DP660 i jak dla mnie telewizor jest dobry :) ale czy mógłbym prosić o kalibrację, troszkę sam się bawiłem w ustawieniach ale mi nie wychodzi ;/ tosa0000@gmail.com
Z góry bardzo dziękuje :)
 

ddos77

New member
Czy widzieliście gdzieś może test 65DP660? Ze specyfikacji wynika, że ma jasność o jakieś 20% niższa niż model 55-calowy. Ciekawy jestem jak to wychodzi w pomiarach, bo często bywa że specyfikacja swoje, a realne wyniki swoje...

Poza tym czy po poprawkach YT w 4k lub w 4k@60Hz działa poprawnie?
 
Do góry