Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

barbas25

New member
dziś, kiedy włączyłem telewizor. zamiast pozostawiać obraz kanału, odzyskuję dane. ktoś wie, dlaczego to robi
to już drugi raz, kiedy zdarza mi się za trzy miesiące
 
Ostatnia edycja:

Mokrykk

New member
Odnośnie obsługi dysków NTFS tak mi odpisali z TCL:
Szanowny Kliencie,
niestety ale na tą chwilę mogą występować problemy z obsługą plików z dysków sformatowanych w systemie NTFS. Na tą chwilę nie posiadamy jeszcze informacji kiedy problem z obsługą plików NTFS w systemie Android zostanie rozwiązany.
 

csking

New member
cześć, może ktoś mi podpowie dawno temu zaktualizowałem p99 do v373. Chciałem teraz zaktualizować do wyższej wersji jakiejkolwiek z tych dostępnych na dysku google podanym w początkowych postach tego tematu,j ale niestety się nie da. dysk usb sformatowany na fat 32 wrzucona aktualizacja i teraz tak, jak podłączam pod usb3.0 trzyma przycisk włączam do prądu po chwili mam zdechłego robota i error, jak podłączam do usb 2.0 nie dzieje się nic, tv po prostu się odpala. Jakieś pomysły ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
cześć, może ktoś mi podpowie dawno temu zaktualizowałem p99 do v373. Chciałem teraz zaktualizować do wyższej wersji jakiejkolwiek z tych dostępnych na dysku google podanym w początkowych postach tego tematu,j ale niestety się nie da. dysk usb sformatowany na fat 32 wrzucona aktualizacja i teraz tak, jak podłączam pod usb3.0 trzyma przycisk włączam do prądu po chwili mam zdechłego robota i error, jak podłączam do usb 2.0 nie dzieje się nic, tv po prostu się odpala. Jakieś pomysły ?
Jaki plik używasz? Jaki przycisk naciskasz?

Jeśli to Update.pkg to spróbuj z innym Pendrive i z innym usb

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

csking

New member
tak update.pkg, naciskam power na panelu tv, akurat mam właśnie jeden pendrive, z niego też na codzien oglądam filmy na tym tv i nie ma problemu
 

firefl

Active member
Bez reklam
tak update.pkg, naciskam power na panelu tv, akurat mam właśnie jeden pendrive, z niego też na codzien oglądam filmy na tym tv i nie ma problemu
Nie. Ma być Update.pkg

Jak nie pomoże to zostaja pozostałe rady. Bez znaczenia, że oglądasz filmy. To inne, uproszczone drivery przy aktualizacji. Przycisk trzeba przez chwilę trzymać przyciśnięty.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

csking

New member
no konkretnie jest z dużej litery Update.pkg. Przycisk trzymam cały czas. Postaram się zorganizować jakiś inny pendrive bo to chyba już jedyna możliwość. Korzystając z okazji, czy można ustawić opcje wyświetlanie obrazu na netflix? bo nie można podczas oglądania wejść e menu żeby przestawić cokolwiek
 

gstw

New member
W jednym ze sklepów internetowych jest TCL 55DP660 w cenie 1799 zł. Czy warto brać go w tej cenie, czy polecacie coś innego?
 

DLUGI321

New member
Dołóż i kup cos innego producenta nic z napisem TCL mam juz dłuższy czas co prawda C70 ale dobrego slowa o nim nie powiem chodzi glownie o totalnie niedopracowanego Androida wlasnie bym sie sugerowal tymi oponiami niz tym co pisza sprzedawcy na tym forum same achy i ochy a prawda zupelnie inna nawet ostatnio widzialem ten TV w biedronce

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz,kiki zawsze ma tańsze telewizory niż w sklepach i to czasem o kilkaset zł...ten telewizor ma szeroki gamut kolorów a to mocno poprawia jakość obrazu więc w tej cenie po prostu nic lepszego nie ma i zanosi się że nie będzie też w tym roku
 
Ostatnia edycja:
Do góry