Nadchodzi TCL DP660 w czystej formule, Z ANdroidem 7,0.

popularus

New member
Pytanie z innej beczki. 50DP660 po zainstalowaniu Kodi i CherrTV znika dźwięk a odtwarzanie na YT przyspiesza. O ile z dźwiękliem poradzi lem sobie z pozycji ustawie n systemowych Kodi to ni cholery nie wiem jak zwolni c odtwarzanie na YT. Za pierwszym razem zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych ale nie chcę tego robić ponownie.
 

k@li111

New member
Pytanie z innej beczki. 50DP660 po zainstalowaniu Kodi i CherrTV znika dźwięk a odtwarzanie na YT przyspiesza. O ile z dźwiękliem poradzi lem sobie z pozycji ustawie n systemowych Kodi to ni cholery nie wiem jak zwolni c odtwarzanie na YT. Za pierwszym razem zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych ale nie chcę tego robić ponownie.
Wyczyść dane YT i odinstaluj aktualizacje, na jakiś czas to pomaga, czasem dzień czasem dużo dłużej.
Pomaga też gdy Netflix rwie.

Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 

firefl

Active member
Bez reklam
Zrobiłem aktualizację na soft ze strony producenta. To nadal A7. Czy byłby ktoś tak miły i podesłał mi jakiś link do A8?

Ja wiem, że opcja szukaj jest trudna... I odrobinę popatrzeć to też trudna sprawa.
Podpowiem wątek a bardzo dziwnym tytule "Pliki aktualizacji" w tej samej części forum.
Ciekawe co tam może być...

Czy trudne?
 

anana900

New member
Chcialbym dopytac uzytkownikow dp660 o to jak zachowuja sie wasze telewizory. U mnie zauwazylem takie problemy:
- telewizor potrafi sam sie wlaczyc albo wylaczyc. Polega to natym ze przez kilka godzin dzialania albo spoczynku nic zlego sie nie dzieje, potem zaczyna losowo wlaczac sie i wylaczac.
- kiedy losowo walacza sie albo wylacza zauwazylem tez ze sterowanie z pilota nie dziala poprawnie - po nacisnieciu przycisku czasami potrafi zduplikowac sygnal - czyli podwojnie wykonuje polecenie.

TV posiada android w wersji 7.0.
Czytalem ze to moze byc spowodowane kilkoma czynnikami jak zaklucenia z innych urzadzen, przez hdmi, pilot, zasilanie - to wszystko wyeliminowalem, problem powtarza sie.

Moje pytanie czy wszystkie modele tak maja?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zrób update do Androida 8,0 i wiele się zmieni.
Zaloguj się Klubie HDTV i napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi.
 

anana900

New member
Zrób update do Androida 8,0 i wiele się zmieni.
Zaloguj się Klubie HDTV i napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi.

Czlowieku, ty naciagasz kazda osobe ktora pojawia sie na tym 'forum' na zakupy tylko w Twoim sklepie, i oplacanie Twojego klubu. Dodatkowo podszywasz sie pod pod innych urzytkownikow i nagabujesz na kontaktowanie sie na priv. Przeciez fora po to sa zeby publicznie opisywac problemy i publicznie je rozwizazywac.

A dla informacji potomnych, w moim przypadku problem lezy w funkcji szybkiego uruchamianie telewizora. Gdy ta jest wlaczona pojawiaja sie wlasnie problemy z restartowaniem. Mozliwe ze wada jest jest oprogramowanie albo HW - zasilacz tv. Chcialbym sprawdzic jak tv radzi sobie z dluzsza praca powiedzmy ok 10 godzin wowczas da to wiecej swiatla na problem.
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Zrób update do Androida 8,0 i wiele się zmieni.
Zaloguj się Klubie HDTV i napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi.

Właśnie tutaj też jestem za co osoba opisała , Po co jest to forum ? Aby kontaktować się tylko przez pw ? z problemami ??? Dla mnie podejście pana do takiej spraw ... nie rozumiem , czytałem na temat pana i tego co pan robi z kontami !!! blokady itp i pan uważa się za taką porządną osobę ??? Moim zdaniem jest pan nieodpowiedzialny , Ja bym jeszcze wymienił dużo na temat pana ale mi się nie chce języka strzępić ale ogólnie dodam że nie podoba mi się pana podejście do osób które piszą prawdę a tą prawdę pan wymazuje a to jest nie uczciwe tyle dodam od siebie i podejrzewam że dużo osób by to potwierdziło o pana podejściu
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czlowieku, ty naciagasz kazda osobe ktora pojawia sie na tym 'forum' na zakupy tylko w Twoim sklepie, i oplacanie Twojego klubu. Dodatkowo podszywasz sie pod pod innych urzytkownikow i nagabujesz na kontaktowanie sie na priv. Przeciez fora po to sa zeby publicznie opisywac problemy i publicznie je rozwizazywac.

A dla informacji potomnych, w moim przypadku problem lezy w funkcji szybkiego uruchamianie telewizora. Gdy ta jest wlaczona pojawiaja sie wlasnie problemy z restartowaniem. Mozliwe ze wada jest jest oprogramowanie albo HW - zasilacz tv. Chcialbym sprawdzic jak tv radzi sobie z dluzsza praca powiedzmy ok 10 godzin wowczas da to wiecej swiatla na problem.

Człowieku, dlaczego się dziwisz, że na forum prowadzonym przez sklep Kiki otrzymujesz głównie propozycje ze sklepu? Czepiasz się, że udzielają wskazówek? Ze są przekonani co do własnej oferty? Taki mają podział pracy i organizację. Pomagają zwykle wszystkim użytkownikom a jak pamiętam także podejmują się interwencji w serwisie dla telewizorów zakupionych poza ich sklepem.

I dla wyjaśnienia: nie mam żadnego dodatkowego związku z forum oprócz postów i zakupu telewizora ponad rok temu przez sklep właściciela forum.
 

doggchild

New member
Update to oreo

Hey guys. I'm from Denmark.
I found android 8 update online.
It's not for p660 but it works find for me. Only problem is that when turn off indication light in off mode then sometimes when I turn off TV, the light turns on, so I have to go in settings and turn it off again. Other than that it works very well and speed.
Here is the link

https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1vXfF1A3WtxTTU3CDRWraWyA7xd_dTGgr/16u5-meA45Xs4qYz_ocNeynAn3SsgKdoj?sort=13&direction=a[/url]
 

piotrosky

New member
Tcldp660

Nową funkcję odkryłem, a w sumie to sam TV ją zaprezentował.

Po upłynięciu jakiegoś czasu 2-3 godzin, wyłącza się ekran. Jest cały czarny obraz, głos jest, słychać że telewizja działa, nie reaguje na żaden przycisk z pilota, nawet wejście do menu.
Reset telewizora, pojawia się logo TCL, po nim obraz znika.. ;-)
Witamy w Androidowym świecie...

Co ciekawe dwa dni wcześniej kupa godzin spędzona na Netflixie, Youtubie itd. zero problemów.
TV jest za każdym razem w pełni bootowany, nie usypiam go, czekam zawsze na start 1.5 minuty.

Jeśli w trakcie meczu coś takiego się stanie, to zostanę eksmitowany wraz z tym telewizorem..

Całą sytuację naprawia "czas". Telewizor musi być wyłączony z pół godziny żeby zaczął działać normalnie.
Jak się sytuacja powtórzy, pełna fabryka, zobaczymy czy to coś da. Podejrzewam "jakiś" wpływ temperatury na matrycę, możliwe jest że soft ją wygasza w ramach 'oszczędzenia' co by się nie zjarała?

Mam dowód w postaci filmiku ale nie mogę dodać linku :(

mam taki sam problem, ekran gaśnie, jest dźwięk, można zmieniać kanały, ale obraz czarny (na youtube wpiszcie hasło helldziador i pojawią się dwa moje filmy z tym problemem plus jeden z zawieszaniem), ponad to zwalony prawy dolny róg, możecie obejrzeć próbki w innym moim wątku na tym forum: TCL 55DP660 problem z obrazem
TV już dwa razy w serwisie, który nie dostrzega wad egzemplarza...spróbuję wymienić na inny egzemplarz w ostateczności podam ich do sądu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry