Telewizory LED TCL C76 z HDR Pro i Androidem 7.0 - dostępne od września.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory LED TCL C76 z HDR Pro i Androidem 7.0 - dostępne od września.

tv-led-tcl-c76-deux-modeles-hdr-pro-et-android-70-annonces_prev_04455250.jpg

TCL C76 będzie dostępny na początku roku szkolnego i powinien pojawić się na stoisku marki podczas zbliżającego się pokazu IFA, czyli w Berlinie na początku września.

Seria TCL C76 będzie mieć dwie przekątne: TCL U55C76 (55 '', 140 cm) i TCL U65C76 (65 '', 165 cm).

tcl_c76_b__front11_b_deco.jpg


Premium design i soundbar JBL

Pierwsza uwaga: telewizory mają wyjątkowo zgrabną konstrukcję z tylną fasadą . Model jest wyjątkowo cienki. Podobnie jak w przypadku TCL C7006, telewizory TCL C76 mają cylindryczny soundbar umieszczony pod panelem LCD. Ten ostatni, podobnie jak seria TCL X2 i TCL C70, jest nadal produkowany we współpracy z JBL (grupa Harman Kardon). Aluminiowy soundbar w panelu LCD daj piękny efekt.


tcl_c76__front11b_deco.jpg

Specyfikacje wideo

Posiadać będzie Wide Color Gamut (WCG), diod LEDy z powłoką fosforową i ekskluzywną etykietą HDR Pro (zgodność HDR10 i HDR HLG). System podświetlania to lokalne przyciemnianie LED Edge.
Kompatybilny z Wi-Fi , posiada trzy porty HDMI 2.0b i certyfikat HDCP 2.2.

tcl_c7c6_b__front09_b_deco.jpg


tcl_c76_b__back03_deco.jpg

Funkcja Smart TV Android 7.0
Posiada Android TV Smart TV (Nougat), przeglądarkę internetową, Chromecast Voice Search (dawniej znany jako Google Cast i / lub Miracast) w celu zapewnienia dostępu do sklepu Google Play pełnego tysięcy darmowych aplikacji. Jest PIP, wydajne przesyłanie treści Ultra HD, wielozadaniowość, nawigacja między aplikacjami, szybki dostęp do ulubionych treści.
Dużymi krokami zbliża się Asystenta Google. W sumie 16 GB pamięci flash jest dostępne do zainstalowania pożądanych potrzeb, rozszerzalnych przez USB. Jest również bezpośredni dostęp do serwisu Netflix i YouTube w Ultra HD / 4K.

tcl_c76_b__front10_b_deco.jpg


Dostępność spodziewana w październiku. Orientacyjne ceny wciąż nieznane.

Przypomnienie kluczowych cech serii TCL C76:
• Ultra HD
• Funkcja WCG (Wide Color Gamut)
• Funkcja UHD Color Extender
• HDR10 i HDR HLG
• Lokalny system przyciemniania LED Edge
• Funkcja bramy multimedialnej UPnP (DLNA)
• Funkcja Smart TV Android 7.0
• Zgodność z HEVC
• Trzy HDMI 2.0b
• Certyfikat HDCP 2.2
• Zintegrowana listwa dźwiękowa JBL
avcesar
 

barburian

New member
Bez reklam
Wzornictwo na 5-kę - przypomina trochę wczesne projekty B&O
jedyne co niepokoi to zbierający się kurz na wystającym głośniku i w szczelinie między głośnikiem a ekranem .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nakładkę z włosiem na rurę od odkurzacza założysz i da się to ogarnąć. :) Ale trzeba przyznać, ze wygląda fajnie - troszkę inaczej niż inni :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
65 cali - myślę ,że dla wielu jest to najczęściej kupowana wielkość tv.. co nie zmienia faktu, że są i tacy co ich interesuje przekątna 55 cali.
 

timonek

Member
Bez reklam
No jak dla mnie to masakra taki walek wystajacy pod tv masakrycznie to wyglada. Zeby dalo sie to odczepiac to bylo by juz ok wtedy sam ekran by byl i glosnik ciut nizej.

A tak w ogole to czmu jeszcze producenci sprzetu nie wpadli na pomysl zeby do tv podlaczac subwofer. Wtedy nie trzeba by kupowac soudbarow tylko chodzilo by to na glosnikach tv ze wsmocnieniem basw przez dodatkowy dedykowny do tv subwofer. Ciekawe rozwiazanie by to moglo byc. Co myslisz kiki o akim rozwiazaniu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak widać innym się bardzo podobna.
Na żywo naprawdę wygląda świetnie !

Już dawno były podłączane suby do TV i ludzie nie zawsze tak chcieli.
Były już w telewizorach Philipsa i zrezygnowali.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No jak dla mnie to masakra taki walek wystajacy pod tv masakrycznie to wyglada. Zeby dalo sie to odczepiac to bylo by juz ok wtedy sam ekran by byl i glosnik ciut nizej.

A tak w ogole to czmu jeszcze producenci sprzetu nie wpadli na pomysl zeby do tv podlaczac subwofer. Wtedy nie trzeba by kupowac soudbarow tylko chodzilo by to na glosnikach tv ze wsmocnieniem basw przez dodatkowy dedykowny do tv subwofer. Ciekawe rozwiazanie by to moglo byc. Co myslisz kiki o akim rozwiazaniu ?

Pewnie dlatego nie dokładają, bo wiele osób z tych co mają tv to również w zestawie takim posiadają kina domowe lepsze lub gorsze, ale i tak jest to dużo lepsze jak sam sub. A tym bardziej, że wtedy mają taki sub jaki chcą, a nie coś co przypomina sub.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co Ty gadasz, sub to sub. w oddzielnej sprzedaży też są różne.
Po prostu takie rozwiązanie się nie przyjęło.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki sub razem z tv np od Philipsa, a takowy kiedyś był to dla mnie daleko jest od subów tych, które ja mam na myśli.. podobnie suby od kin domowych ala plastik.. samochód to też samochód i co za różnica czy jeździmy BMW czy Fiatem.. W końcu jednym i drugim drugim dojedziemy z punktu A do punktu B.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego nie wiem jeszcze go nie ma. Ma być następcą C7006 , który został wybrany jako najlepszy telewizor lcd w Europie w klasie cena do jakości ( EISA Best Buy). Jak się będzie miał do innych - nie wiem .
 

PawelTBU

New member
Kiki, cokolwiek na temat ceny 65" wiadomo? czy macie jakieś przecieki o następcy x2 /czy jest szansa na 100hz?/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma żadnych informacji
Jeśli następca C70 - wrzesień.
To następca X2 - może grudzień ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HBO GO już działa na Androidzie 7,0

Jest już nowy soft, właśnie testujemy.
Ma być z Google Assistant i będziesz teraz mógł naprawdę oczarować domowników co może Twój telewizor.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android 8,0 czyli oreo już a TCLu.

39266603_1930420503686398_556772175541960704_n.jpg

Nowy Android 8,0 w telewizorach TCL.

39501207_1930420450353070_906967221694103552_n.jpg

Działa od najniższego modelu P6046.

39453525_1930420620353053_5091891116198854656_n.jpg

Prezentuje swoje zalety

39311235_1930420693686379_7482968288272580608_n.jpg


System operacyjny Android TV jest o 60% szybszy przy otwieraniu aplikacji, + 50% dla YouTube i + 60% dla Netflix. Dostęp do strony Andoida jest o 30% szybszy, ma funkcję Google Assistant.
 
Do góry