Telewizory LED TCL C76 z HDR Pro i Androidem 7.0 - dostępne od września.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już nowy Soft dla modeli TCla - dotyczy wszystkich modeli z Androidem.

39467353_1930679506993831_3772241936098787328_n.jpg

Dźwięk w słuchawkach jest już normalny.

39332610_1930679630327152_3911985448762736640_n.jpg

Ma nową, dokładniejszą przestrzeń kalibracji.

39311346_1930679776993804_1512848203622383616_n.jpg

Wprowadzana regulowana płynność ruchu.

39294448_1930679703660478_4778815616960167936_n.jpg


I czwarta rzecz ... jeszcze sprawdzamy.
 

Witek67

New member
Wiadomo już coś o cenach i dostępności? Na Interii podali, że 65 cali będzie dostępny od września w Mediaexpert za 4999zł.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 

Witek67

New member
Na początek cena wraz z podatkiem od nowości :)
Sam jestem na etapie kupna jakiegiś tv i pewnie się skuszę na TCL X2. Cena praktycznie ta sama, a model z wyższej półki.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich będzie specjalna oferta z pakietem ale to pewnie końcówka września.
Telewizor dostał kolejną europejską nagrodę dziennikarzy.
Więc nie jest zły.
Zgadzam się to nie jest telewizor dla każdego.
Nie polecam tych kupujących którzy się do niego nie nadają.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
A ja bym nie kupił Samsunga...TAKIE TO ŻYCIE każdy z nas szuka czegoś innego...i niech tak pozostanie tym bardziej że ten X2 ma matrycę QLED od Samsunga i w tej cenie obrazem to on może konkurować tylko z QLED-ami od Samsunga o wiele droższymi a druga sprawa nie każdy potrzebuje matrycy 100hz.Cena/jakość to ten QLED od TCL-a miażdży dla średniego użytkownika
 
Ostatnia edycja:

klonxxx

Banned
A ja bym nie kupił Samsunga...TAKIE TO ŻYCIE każdy z nas szuka czegoś innego...i niech tak pozostanie tym bardziej że ten X2 ma matrycę QLED od Samsunga i w tej cenie obrazem to on może konkurować tylko z QLED-ami od Samsunga o wiele droższymi a druga sprawa nie każdy potrzebuje matrycy 100hz.Cena/jakość to ten QLED od TCL-a miażdży dla średniego użytkownika

Sama matryca nic nie daje jeśli oprogramowanie jest kiepskie.Niestety TCL jest w samym ogonie jeśli chodzi o jakość obrazu w ruchu.I wypisywanie głupot że ma upłynniacze ,które da się skalibrować tego nie zmieni.Nawet model 75" cali z matrycą 100Hz ma niedziałające upłynniacze więc o czymś to świadczy.
TCL-wowi dużo brakuje do najlepszych na rynku,jak na razie mogą konkurować z tanimi Philipsami na IPS ( na tym polu może mają jakieś szanse).

Może i niska cena bez odpowiedniej jakości obrazu ma swoich zwolenników.Jednak świadomy użytkownik ,dla którego na pierwszym miejscu jest jakość obrazu nie kupi TCL-a.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie złe bzdury !

Tu opinie tych co kupili !

==========================
Nie ma co ukrywać, przeczytałem wszystkie opinie przed zakupem i naprawdę zmartwiłem się, bo testy tego TV wypadają naprawdę dobrze i faktycznie podkreślają, że to matryca 60Hz ale no za tą cenę dziwnie szukać 120Hz. Jakbym chciał 120Hz, musiałbym wydać 2 razy więcej za telewizor, a takim budżetem nie dysponuję. Ku zdziwieniu płynność jest na dobrym poziomie, korzystam z kablówki UPC i naprawdę mogę polecić taki duet! Dodatkowo na plus Android, jestem naprawdę zachwycony działaniem i możliwościami!
Aplikacja T-Cast na telefon jest naprawdę dopracowana! Sony powinien się uczyć jak robić aplikacje!

Podsumowując zastanawia mnie jedno? O co wam chodzi z tą płynnością? Nie uwzględniacie w ogóle ceny czy TCL się komuś naraził?

=================================

Po pierwsze chyba kogoś du*a boli że aktualizacje są przesyłane przez dystrybutora marki... bo pisze o tym wszędzie gdzie może.

Jestem użytkownikiem telewizora. W tej cenie nie znajdzie się lepszego produktu. Mi jakoś android się nie zawiesza. Każdy kto kupuje telewizor z matrycą 60hz chyba jest świadomy tego że taki telewizor nie nadaje się głównie do sportu. Fakt, telewizor nie ma systemu poprawiającego jakość ruchomych obrazów ale przynajmniej obraz trafia do mnie w takiej wersji w jakiej został nagrany i potwierdzam że nie ma tragedii.
Dodatkowo telewizor obsługuje szeroką paletę barw co przy 4k jest ważne i próżno szukać u konkurencji takiego rozwiązania. Matryca VA Samsunga zapewnia doskonały kontrast oraz świetną czerń. HDR- chyba każdy powinien sobie zdawać sprawę że w tej cenie jest bo jest ale się go nie zobaczy. Niestety aby zobaczyć jak wygląda efekt HDR trzeba w tej chwili wydać ok. 5 tyś PLN na telewizor.
Telewizor jest w porządku do codziennego oglądania.
Dodam że wykonanie telewizora przewyższa dokładnością i materiałami dużo droższe modele konkurencji. Głośniki są więcej niż standard ale szału nie ma.



============================================



Naprawdę nie rozumiem o jakim smużeniu ludzie piszą?! Chyba ze się nie znam... obraz dla mnie jest wyraźny i plynny . co do samego androida faktycznie raz mi się zawiesił ale tak po za tym bardzo szybko reaguje na wszystkie komendy + (głosowe).Co do obrazu podoba mi się ze nie jest przejaskrawiony i naturalnie swieci. natomiast wykonanie cieszy oko!
 

klossowski

New member
Naprawdę nie rozumiem o jakim smużeniu ludzie piszą?! Chyba ze się nie znam... obraz dla mnie jest wyraźny i plynny . co do samego androida faktycznie raz mi się zawiesił ale tak po za tym bardzo szybko reaguje na wszystkie komendy + (głosowe).Co do obrazu podoba mi się ze nie jest przejaskrawiony i naturalnie swieci. natomiast wykonanie cieszy oko!

Pewnie chodzi im o obraz z gier, bo tv czy filmy są nadawane góra 30 klatek na sekundę, więc nie mam pojęcia do czego tu potrzeba 100 Hz albo jakichś upłynniaczy, ale może się nie znam:):)
A co do Samsunga i TCL'a, mam oba, więc mam porównanie, tylko Samsunga mam bez androida i tyle razy co mi się Youtube zaciął na Samsungu to nawet nie policzę....
 

janusz

New member
Bez reklam
A ja bym nie kupił nic od TCL-a.Bo w podobnej cenie można mieć TV z matrycą 100Hz i lepszą jakością obrazu.

Tego już zupełnie nie rozumiem. Po kiego pisać głupoty w temacie który łatwo sprawdzić. O ile jakosc obrazu da się jeszcze zamydlic, to już ceny nie. W podobnej cenie nie ma tv z matrycą 100 Hz i to można szybko sprawdzić. Nawet bez100 Hz nie ma markowych tv na matrycy va z podobną jakością wykonania i wyposażenia jak TCL.
Kolega próbuje w tematach o TCL już od kilku miesięcy bezskutecznie udowodnić z pomocą polprawd, że tv TCL nie jest najlepszy w swojej cenie. Niech dalej próbuje...
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Dokładnie tak jak piszesz klonxxx. I jak na razie nie widać, żeby coś w tym temacie się zmieniło. Wyrośli na 3 markę na świecie to mogliby choć trochę tej "pary" puścić w dział oprogramowania bo to aż wstyd żeby ludzie im błędy wytykali i pisali do nich co nie działa. Programować, sprawdzać i dopiero wypuszczać na rynek. Tak robić to może firma będąca 23 w rankingu i montująca w garażu. Całe szczęście dla nich to to, że w USA ich TV działają pod Roku OS bo gdyby taki Amerykanin napotkał takie buble w Andku to BestBuy byłby pełen zwrotów. Co do C76... Ot będzie kolejny TV z fajną obudową.. i tyle. Szkoda też, że TCL dzieli Europę i Amerykę na tych co potrzebują 100Hz (USA) i tych co niby nie muszą tego mieć (Europa). Bo niby biedniejsi czy może z oczami mamy coś nie tak? Pewnie przeprowadzono wielomiesięczne badania rynku i tak im wyszło :) A przy okazji to ten X2 to chyba miażdży ale ziemniaki w garnku... bo na rynku to wiele nie zawojował.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W wielu firmach inne systemy obowiązują w USA i w Europie.
Jak będzie z C76 raczej nie wiadomo. Zaczekamy , bo to inny model niż pozostałe. Seria X2 pomału przebija się przez rynek.
 
Do góry