Tcl55c70 nie mozna polaczyc z google

Krepson88

New member
Witam znowu w problem z mim tcl55c70 jak chce wybrac cos glosowo to wyskakuje mi nie mozna nawiazac polaczenia z google ktos cos wie jak temu zaradzic? Wczesniej dzialalo prawidlowo :((((
 

DLUGI321

New member
Sorki ale czy ty chociaż potrafisz przełączać kanały w tym TV bo czytam te twoje posty i z najprostszymi rzeczami masz ciągle problem w każdym wątku o TCL prosisz tylko o pomoc w rzeczach które już tyle razy były opisywane że szkoda gadać jak nie YouTube to pilot głosowy to żeby ktoś ci podesłał konfigurację tv no sorry ale wystarczy trochę poszukać na forum a jest wszystko opisane w 100%

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Nie mówię że ci nie pomogę i nie spinam się ale jednak odrobina zaangażowania z twojej strony i większość znajdziesz na forum a nie tylko kupić a następnie cały czas te same problemy z podstawowymi rzeczami i tylko czekać na gotowe te twoje problemy to są praktycznie podstawowe problemy tego TV podejrzewam że jak szukałeś Tv i czytałeś forum ze zrozumieniem to byś wiedział o tych błędach i jak je rozwiązać

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

PawelTBU

New member
Sorki ale czy ty chociaż potrafisz przełączać kanały w tym TV bo czytam te twoje posty i z najprostszymi rzeczami masz ciągle problem w każdym wątku o TCL prosisz tylko o pomoc w rzeczach które już tyle razy były opisywane że szkoda gadać jak nie YouTube to pilot głosowy to żeby ktoś ci podesłał konfigurację tv no sorry ale wystarczy trochę poszukać na forum a jest wszystko opisane w 100%

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
To j3st problem wszystkich for i grup spolecznosciowych. Nikt niczego juz nie szuka tylko wola i chce miec tu i teraz. Irytowalo mnie to tak jak Ciebie ale dałem sobie spokój bo z tym nie wygrasz - przewaga liczebna. Albo to olejesz albo sie irytujesz. Mnie tez przestalo sie chciec pisac coagle o tym samym... co prawda nie tu ale taki los. Tylko dziwi mnie jedno. Dla mnie odkrywanie czegos szukanie to zajawka. To troche jak z sexem. zdobyc kobiete a kupic sex... niby to sex i tamto sex ale jednak nie to samo [emoji6]

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

Krepson88

New member
Nikt ci nie kaze odpisywac nie chcesz to nie ja wole ten czas ktory cie podnieca na szukaniu po sieci odkrywaniu poswiecic rodzinie i zonie nie kazdy ma prace przy kompie ze ma czas ciagle gdzies grzebac i szukac...
 

PawelTBU

New member
Nikt ci nie kaze odpisywac nie chcesz to nie ja wole ten czas ktory cie podnieca na szukaniu po sieci odkrywaniu poswiecic rodzinie i zonie nie kazdy ma prace przy kompie ze ma czas ciagle gdzies grzebac i szukac...
Zeby cos znalezc trzeba uzyc mózgu... bo wpisanie w wyszukiwarke zagadnienia zajmuje mniej czasu niz pisanie nowego posta. A i odpowiedz masz od razu a nie dopiero jak ktos odpisze. Ale to dla niektórych zbyt duże wyzwanie...

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry