TCL U43P6046 - jaki soft najstabilniejszy

rlz1

New member
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki soft jest w tym momencie najlepszy (najstabilniejszy) dla tv TCL U43P6046? Obecnie mam Androida 7 który był od początku na tv, jednak mam wrażenie, że nie chodzi do końca stabilnie (małe przycinki na netflixie, zostające pixele po popupie w prawym górnym rogu, i wiele innych mniejszych/większych problemów), dlatego też pomyślałem że może przydałby się jakiś upgrade/downgrade softu, tylko mam następujące pytania:

1. Na jaki soft warto się przenieść? (Po poczytaniu forum wydaje mi się, że wersja 6 androida byłaby lepsza, ale nie jestem pewien dlatego pytam)

2. Czy po upgrade/downgrade aplikacje i ustawienia zostaną czy będzie trzeba wszystko instalować/konfigurować od nowa?

3. Jak wygląda procedura upgradu/downgradu, poza wrzuceniem softu na penka (fat32) i włożeniem go do tv?
 

rafalcool1

New member
1.Soft V161 (Android 6)
2.Wszystko od nowa
3.Plik Update.pkg na nośnik (FAT32) do gniazda usb 3.0.Odłączyć zasilanie>Przytrzymać "POWER" na TV>Włączyć zasilanie>Czekać aż Tv się sam uruchomi (trwa to dłuższą chwilę).
 

rlz1

New member
Ok, dzięki. A takie jeszcze jedno pytanko, przechodząc na androida 6 (soft v161) strace jakieś funkcje względem 7 czy nie?
 
Do góry