Jaki tv tcl

ról

New member
Witam,
chciałbym poprosić o radę który tv będzie dla mnie najlepszy. Obecnie urządzam salon w mieszkaniu i nie mam jeszcze tv. Z tego co sie zorientowałem najlepiej w stosunku jakość/cena wchodzą telewizory tcl.
TV glownie służyłby do oglądania filmów (netflix,trochę tv naziemna), raz na jakiś czas jakiś mecz + w przyszłości planuje zakup konsoli ps4 pro. Odległość od tv to ok. 2m. Myślałem nad tv 55-65 cali, ale w dużej mierze zależy mi na cenie wiec skłaniam sie bardziej ku 55, max 60 cali. Czy U55P6046 to dobry wybór? Widziałem ze można go kupic za 2500 zł. Zastanawiam sie tez czy nie lepiej dołożyć 1000 zł i kupic ten sam model ale 60 cali? Co myślicie?
 

adambe

Member
Do zwykłego oglądania tv. z 2 m. to 55 cali będzie chyba najbardziej optymalnym rozwiązaniem.
Nagrodę EISA w kategorii stosunek jakości do ceny zdobył TCL 55 C70. Odpowiedź narzuca się sama jaki powinien być wybór. Ja tylko mogę potwierdzić zasadność przyznanej nagrody. Nie kupisz nic lepszego w tej cenie.
 

ról

New member
Czym sie różnią modele P60 czy C70?
Oprócz głośników i roznicy w cenie?
Sorry za dublowanie posta
 

adambe

Member
Oczywiście że C70 jest na androidzie.
Jeśli ma dla Ciebie znaczenie różnica w cenie pomiędzy C 70 a P60, to bierz tańszy. Miałem podobny dylemat, jednak C 70 bardziej mi się podobał no i parametry ma trochę lepsze. Na temat P 60 się nie wypowiem, widziałem go tylko w sklepie, a C 70 katuję prawie 2 miesiące i dlatego go mogę polecić
 

ról

New member
A dokładnie jaki model c70? U55C7026?
Gdzies czytałem ze w marcu maja byc nowe modele tcl. warto czekać? będzie cos w podobnej cenie do tych modeli?
 

adambe

Member
Jest jeden model , to C 70. Końcówka 06 i 26 to kanały dystrybucyjne.
Modele 2018 na pewno będą droższe, myślę że następca 55C70 będzie kosztował co najmniej 3500
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, cena jest specjalna dla niebieskich członków forum.
- TCL 55C70 za 2999 zł
Kalibracja profesjonalna gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis
Uchwyt gratis
Dostawa gratis
Wgranie wtyczek
Wgranie ostatniego up date.
 

PawelTBU

New member
Witajcie, nie chce śmiecić wątku więc przypinam się tutaj. Jaki TLC w wymiarze 65" kupić, i/czy może lepiej wybrac coś innego w takim budżecie?
 

janusz

New member
Bez reklam
Masz powyżej reklamę z ceną 2 najlepszych modeli TCL-a, jak bedzieszk kupował z polecenia to polecający może dostać 500 zł.
Jak masz mniejsze wymagania to U65P6046 też jest fajny i kosztuje chyba około 4 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa w klasie są bardzo dobre.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV, masz specjalną ofertę.
 
Do góry