TCL Android; jakich aplikacji uzywacie.

omot

Member
Wiadomo iż liczba aplikacji dostępnych na android TV
jest mniejsza od ilości aplikacji pod telefon z androidem.
Jestem ciekaw jakich aplikacji używacie (+ ewentualnie do czego).

1) TVP Stream
2) Ipla
3) Kodi
4) You tube
5) TVP Vod
6) T Browser ( przegladarka)
7) Sporadycznie T-Cast ( sterowanie z tel kom).
8 ) Google play store.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale wiekszosc aplikacji nie dziala i problem tez jest z orientacja pozioma / pionowa. Niby sa programy tez do orientacji ale nie udalo mi sie tego ogarnac dla np. Aplikacji do monitoringu. Konsultacje z p. Markiem nie pomogly.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ale wiekszosc aplikacji nie dziala i problem tez jest z orientacja pozioma / pionowa. Niby sa programy tez do orientacji ale nie udalo mi sie tego ogarnac dla np. Aplikacji do monitoringu. Konsultacje z p. Markiem nie pomogly.

cóż - precyzja stwierdzenia "większość aplikacji". U mnie działają wszystkie i co z tego?
Skargi są nudne, szczególnie tak nieprecyzyjne.
Nieprecyzyjnie mogę też napisać - tak działa android i to są różnice między android na telefony i tv.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek pomocy to musisz podać konkretne aplikacji i opis problemu.
Wtedy może ktoś pomoże.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te które mnie interesują - działają.
Dla mnie wystarcza !.
Inne jak muszę - korzystam z ChromeCast.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
cóż - precyzja stwierdzenia "większość aplikacji". U mnie działają wszystkie i co z tego?
Skargi są nudne, szczególnie tak nieprecyzyjne.
Nieprecyzyjnie mogę też napisać - tak działa android i to są różnice między android na telefony i tv.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek pomocy to musisz podać konkretne aplikacji i opis problemu.
Wtedy może ktoś pomoże.

Aplikacja - Hik-connect. - rotacja ekranu.

TVN player chyba tez nie chula (ale za to na kodi dziala).
 
Ostatnia edycja:
Do góry