TCL modele 2018

maxwell

New member
Nie znalazłem tematu więc założę i zapytam tutaj- kiedy będą dostępne w sprzedaży modele TCL na 2018 rok?
@kiki kiedy będziesz miał je do testów?

Oglądałem kilka relacji z CES i zapowiadają się fajnie.

Jeśli było już coś o tym na forum to podrzućcie mi linka do odpowiedniego tematu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze nie było.
Niskie modele (następca P60) marzec.
Średnie maj (następca C70)
Wysokie modele wrzesień.
 

maxwell

New member
Dziwne, a tym artykule piszą, że 43" będzie z Linuxem a nie Androidem, bo się nie mieści płyta główna pod Androida. To teraz im się nie mieści a poprzednim modelu nie było z tym problemu? Czy to jakieś bzdury w tym artykule?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Nie wiadomo czy autor się pomylił czy TCL , poczekajmy na oficjalną premierę tam się wszystkiego dowiemy
 

maxwell

New member
Wydaje mi się, że to o czym mówił ten gość to jest właśnie nasza C70, a nasza P60 to u nich seria 5. Oni tam mają trochę inne nazewnictwo serii. I wtedy ceny się zgadzają.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ten na filmie to nasza p60 2018 i tu TCL na 2018 rok: Nowe telewizory z serii D oraz Android 8 przedstawiciel TCL Polska stoi koło tego telewizora i to jest ten sam co na filmie.Wzornictwo jest takie same ale matryca może być inna i inne dodatki polepszające obraz zamiast HDR to w USA Dolby Vision.Po za tym to chyba nóżki się różnią bo ta nasza wersja to jakieś cieniutkie je ma albo na zdjęciu tak to wygląda
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
kiki śpi...BRAK TESTU ale z drugiej strony to on raczej nie jest lepszy od C70 bo w tej cenie można go dostać co ten DP66 gdyby ten DP kosztował poniżej 2500zł no to byłby lepszym wyborem.Trochę dziwnie TCL te ceny ustalił...DP66 w cenie C70
 
Ostatnia edycja:

kuba.wroc

New member
Hej, czy coś się ruszyło w temacie? Bardzo mnie interesuje P66. Ciężko znaleźć jakiś konkret w internecie. Czy w tej cenie da się kupić coś lepszego aktualnie? Wygląda rewelacyjnie, tyle mogę powiedzieć. A jak świeci?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Testy bedą dopiero za dwa tygodnie jak wejdzie w pełni sprawna sztuka na rynek. Dopiero uruchomimy informację.
 

kuba.wroc

New member
Może trochę naiwne pytanie ale spróbuję - czy bazując na specyfikacji dostarczonej przez producenta można już teraz ocenić jak się ma tegoroczna seria DP66 do zeszłorocznej C70? Jest szansa, że gra tak samo, nie gorzej czy to wciąż zupełnie inna klasa telewizorów? Jeśli są różnice na niekorzyść nowych P60 to czego one dotyczą? Czy między zeszłorocznym P i C były bardzo duże różnice w obrazie czy tylko dodatkach, wykonaniu (głośniki) i sprawach powiedzmy bardziej peryferyjnych? Z tego co pisałeś w innym temacie 55C70 jest za 2900zł to już mniej więcej pułap 55DP66 z tego roku chociaż obecnie jest 200zł taniej, także mam mętlik w głowie :)
 
Ostatnia edycja:

ról

New member
Widziałem ze Tcl 55dp660 staniały o 200 i juz za 2700 można kupic, wcześniej były za 2900. Warto go kupic?
 
Do góry