TCL modele 2018

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są zupełnie nowe specjalne ceny na wszystkie modele TCLa.
HBO GO już działa na Androidzie 7,0

Jest już nowy soft, właśnie testujemy.
Ma być z Google Assistant i będziesz teraz mógł naprawdę oczarować domowników co może Twój telewizor.
 

aadik1

New member
Są zupełnie nowe specjalne ceny na wszystkie modele TCLa.
HBO GO już działa na Androidzie 7,0

Jest już nowy soft, właśnie testujemy.
Ma być z Google Assistant i będziesz teraz mógł naprawdę oczarować domowników co może Twój telewizor.

Kiedy można się spodziewać testu 🙂
 

Desverger

New member
Australijczycy już mogą od pewnego czasu kupować nowe modele. Mają one inne oznaczenia niż u nas. TV podzielone są na linie QLED, QUHD, UHD i FHD/HD. Dla linii QUHD mamy C6 czyli u nas C76, C4 (wygląd jak C70) i jest tylko w rozmiarze 70 i 75'' oraz P6 czyli nasz DP66. Nowością w QLED są: X6 z zestawem głośników tylko w rozmiarze 85'' (Premium Private Theatre) oraz X4 w rozmiarach 65 i 55'' z obudową jak C70 tylko zamiast nóżek ma jedną podstawę. Tę linię zamyka X2. W linii UHD są C2 (nasz C70), P20 (nasz P60), E17
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U nas modele X2 bez zmian.
Dp 660 zastępuje P 6046
C76 zastąpi C70 we wrześniu.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
TCL DC76 Najważniejsze parametry serii DC76:
LCD,
4K,
55, 65 cali,
60Hz,
brak upłynniania ruchu,
szeroka paleta barw (KSF),
funkcja Brightness+ (do 500 cd/m^2)
wbudowany soundbar JBL promieniujący dźwięk do przodu,
DTS Premium Sound,
Android 7.0 (z późniejszą aktualizacją do 8.0),
stylistyka 360° (wzorniczo dopracowany nie tylko front, lecz także tył i boki telewizora).za Benchmark.pl
 

klonikon

New member
Wszystko fajnie, ale czy TCL nie zapomniał o tv które juz wyprodukował i nie dał aktualizacji androida np do 65 Xess, po za tym ograniczenia na badziewne przegladarki strasznie ogranicza możliwości tv, może mi ktos wytłumaczy po co te ograniczenia na tv android, sama matryca to nie wszystko i wyswietlanie, ważne tez jest to jak sie operuje tv w istniejacych warunkach rynkowych, jak na razie to wyglada słabo, hbo go nie do zainstalowania, z pleyera który pojawił sie od nie dawna na tcl, tez nie wszystko działa, jedynie netflix działa normalnie ale po za jakoscia ilośc materiału nie powala. Dziwi mnie tez fakt iz wszyscy tu martwia sie o najmniejsze róznice w szczegółach róznicach jakości mozliwosci matryc, testy , kalibracje i na czym mozna to wykorzystac????? tcl 65 to mój pierwszy tv z adndroidem, ale czasami jak mam chwile wchodze do sklepu i prosze o mozliwośc sprawdzenia czegos co zauważe u siebie, częsciowo działa cos lepiej w innym tv albo gorzej, ogólnie sukcesu nie ma, sama matryca i elektronika według mnie daje rade w tym tcl 65 , ale oprogramowanie użytkowe, to jak poprzednia epoka.
 

PawelTBU

New member
TCL DC76 Najważniejsze parametry serii DC76:
LCD,
4K,
55, 65 cali,
60Hz,
brak upłynniania ruchu,
szeroka paleta barw (KSF),
funkcja Brightness+ (do 500 cd/m^2)
wbudowany soundbar JBL promieniujący dźwięk do przodu,
DTS Premium Sound,
Android 7.0 (z późniejszą aktualizacją do 8.0),
stylistyka 360° (wzorniczo dopracowany nie tylko front, lecz także tył i boki telewizora).za Benchmark.pl

to chyba zdecydowanie lepiej brac x2 niż czekac na ten
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
PawełTBU myślę że tak , po za wyglądem to szału nie będzie a X2 ma kropki kwantowe , obraz będzie na pewno lepszy
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Każdy producent na początku miał problemy z androidem TV ale Philips już się z tym uporał,trwało to trochę czasu ale ostatnio i Sony wraca na właściwe tory natomiast TCL dopiero wchodzi w androida i uczy się na błędach,ich problemem są aktualizacje które wypuszczają a nie fabrycznie wgrany android.Myślę że są na dobrej drodze by uporać się z problemami
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski to X2 masz w specjalnej cenie z okazji MŚ w piłce- ale napisz na PW.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Niesłychany jest trolling na ceneo na kiki i TCL-a DP660 i Philipsa 55pus7303 nawet jakiś troll wpisał wpis z nick-a adamRBK chyba myślał że ludzie wezmą mój nick że to ja go zamieściłem , już nawet nie potrafił wymyślić swojego nick-a.
 
Ostatnia edycja:
Do góry