TCL modele 2018

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
widziałem dwie recenzje na ceneo ale wersji 50 cali , myślę że warto , w tej cenie trudno o coś lepszego niż ten TCL lub wersja C70
 

MarioOl

New member
Widziałem U55C7006 jeszcze taniej, Kiki jaką cenę dasz dla ziomala?
Pamiętam pierwszy zakup w Uranii kamera JVC na te małe kasetki, ale wtedy to była kasa, większa niż U55C7006 teraz, a sprzęt leży w szafie:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może się kamera jeszcze przydać.

Ceny dla niebieskich najlepsze w kraju.
Czyli 55C7006 za 2899 zł
Kalibracja gratis
Uchwyt gratis
Pilot do obsługi głosem gratis
Dostawa gratis.

Dziś zamawiasz - jutro masz u siebie.
 

seta_lp

New member
Witam mam pytanie: zmierzam do zakupu TV TCL. Byłem wstępnie zainteresowany serią C70 o przekątnej 49 cali (więcej nie zmieści się w zabudowę). Ale wyszła nowa seria PD660 (tu decyzja na 50 cali). Mało tego TCL odpisało mi, że w połowie roku wchodzi następca C70 (gdzieś rzucił mi się w materiałach promocyjny). W obecnej chwili na którego lepiej się zdecydować? Dużo oglądam filmów i gram na konsoli. Odległość od kanapy 3 metry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież jest TCL 75” to 75C70 cena 8499 zł i to z całym pakietem.
TCL 65C70 za 4999 zł
TCL 65P 60 za 3999 zł
 

Desverger

New member
No tak, ale tylko on jeden. A 75'' nie jest najczęściej kupowanym rozmiarem TV. Tu już z bólem serca musieli dać bo przy takim rozmiarze bez 100Hz matrycy wszystko by się rozmywało.
 

ligeza

Member
A tak z czystej ciekawości to co ma FRC do płynności?
Według wikipedii:"Frame rate control (FRC) is a method for achieving higher color quality in low color resolution display panels"
 

sepulkarz

New member
Również jestem ciekawy porównania modeli C70 i DP66, bo ceny są bardzo podobne (mówię o 49-50 calowych). Rozumiem że podstawową***różnicą jest matryca (IPS vs VA)?
 
Do góry