TCL modele 2018

kuba.wroc

New member
Mam z moim P660 taki problem, że Netflix często mi się nie uruchamia za pierwszym razem, muszę wyłączyć TV i znowu włączyć Netflixa, czasami tak nawet do trzech razy zanim poprawnie zadziała. Czy ktoś się spotkał z takim czymś? Co więcej - telewizor nie zawsze zapamiętuje dane mojego konta Netflix i często muszę wpisywać z ręki maila, hasło... Dodam, że kupiłem też do innego pokoju Sonego z zeszłorocznej serii 8500 i tutaj wszystko śmiga cud, miód, zero takich historii - piszę o tym bo pomyślałem początkowo, że to może kłopoty z moim łączem internetowym. Wiadomo kiedy będzie nowa aktualizacja androida dla tego modelu? Dzięki!
 

intrak

New member
Mam z moim P660 taki problem, że Netflix często mi się nie uruchamia za pierwszym razem, muszę wyłączyć TV i znowu włączyć Netflixa, czasami tak nawet do trzech razy zanim poprawnie zadziała. Czy ktoś się spotkał z takim czymś? Co więcej - telewizor nie zawsze zapamiętuje dane mojego konta Netflix i często muszę wpisywać z ręki maila, hasło... Dodam, że kupiłem też do innego pokoju Sonego z zeszłorocznej serii 8500 i tutaj wszystko śmiga cud, miód, zero takich historii - piszę o tym bo pomyślałem początkowo, że to może kłopoty z moim łączem internetowym. Wiadomo kiedy będzie nowa aktualizacja androida dla tego modelu? Dzięki!

Na aktualizację czekamy, niby kwestia najbliższych tygodni. A co do niezapamietywania przez tv wpisanych danych, to tak jak by z flashem coś było. Przywróć do fabryki, zobacz czy będzie poprawa jak nie to zgłoś na gwarancję. Ja od tego bym zaczął. :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Były przypadki ze starszymi modelami TCL-a że nie trzyma haseł ale o dziwo nie wszyscy mieli z tym problem z tego co pamiętam ale skarżyło się na to może 3-4 osoby i nie wiem czy znalazły rozwiązanie ale fakt,to dziwna przypadłość.Trzeba zapytać innych użytkowników czy mają ten sam problem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie masz w tej samej cenie.
Wybierałbym między 65PUS7502 a 65X9006.
Napisz na PW dostaniesz Info.
 
R

Repugnant.

Guest
sluchajcie jaki jest najwiekszy dostepny u nas model tcl-a kiedys Kiki pisal w jakims watku o ponad 80calach ale nie moge tego odszukac.jak by ktos cos znalazl prosze o info.dzieki.
 

klossowski

New member
sluchajcie jaki jest najwiekszy dostepny u nas model tcl-a kiedys Kiki pisal w jakims watku o ponad 80calach ale nie moge tego odszukac.jak by ktos cos znalazl prosze o info.dzieki.

Największy jest ten: TCL 85X6US - 85 cali.
U nas raczej niedostępny, ale jak masz koło 60 tys, to napisz do Kikiego, może Ci sprowadzi..
W Australii jest teraz na promocji:
https://www.appliancesonline.com.au/tcl-85x6us-85-inch-premium-qled/
I w Czechach można będzie pewnie niedługo kupić:
https://www.alza.sk/EN/85-tcl-85x6us-d5257285.htm
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten x9 jest dostępny za 38 tys zł.
Ale to model z AI i systemem głośników JBLa za 25 tys zł w komplecie.
A ile masz Max kasy na tv 85 " ?
 
Do góry