Tcl u49p6006

Dziaadzia

New member
Witam,

Zwróciłem uwagę, że TCL zbiera coraz więcej pochlebnych opinii. Na zagranicznych forach wychwalają model P607. Czy wiecie może czym ten model różni się od modelu europejskiego P6006? Szukam czegoś do konsoli xbox one x i nie chce wydawać fortuny na telewizor... Z góry dzięki za pomoc
 

yogi834

New member
Witam,

Zwróciłem uwagę, że TCL zbiera coraz więcej pochlebnych opinii. Na zagranicznych forach wychwalają model P607. Czy wiecie może czym ten model różni się od modelu europejskiego P6006? Szukam czegoś do konsoli xbox one x i nie chce wydawać fortuny na telewizor... Z góry dzięki za pomoc
Odgrzeje kotleta[emoji6] też mam identyczne pytanie

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
p607 z tego co pamiętam ma matrycę 120hz i system Roku...jak masz ograniczony budżet to tylko TCL...p60 lub ten 6006
 

not2pun

New member
w ich modelach idzie się pogubić ostatnio sam się zagłębiam i jak dobrze mi się wydaje p607 to model na usa ma 60hz ale jasność 750 w porównaniu do tych europejskich co mają koło 300 to spora różnica
 

klonxxx

Banned
Modele na Europę to zupełnie inne telewizory niż w na rynek USA.Te u nas mają pełno problemów z oprogramowaniem (tyle bugów nie miał chyba pierwszy android na telefony).
Dodatkowo dochodzi mieszanie matryc serii P60 - w rozmiarach 43" oraz 60" dostajesz kiepską matrycę IPS o niskim kontraście.
Ogólnie lepiej dołożyć do Panasonica EX703 lub Samsunga serii MU7000. Przynajmniej obraz na dobrym poziomie (dodatkowo w samsungu prawdziwy HDR a nie pseudo tak jak w TCL C70).Ale jeśli fundusze nie pozwalają to ryzykujcie,kupując te "wynalazki" z kiepskim wsparciem.
 

janusz

New member
Bez reklam
Bardzo stronnicza opinia, wydana przez osobę która nie miała nigdy TCL-a ale ma uprzedzenia do mniej znanej marki. O systemie Panasonica to się nawet szkoda wypowiadać, w przeciwieństwie do fajnego Tizena w Samsungu. Co jednak ważne, jak ktoś nie chce androida (wiele osób uważa za najlepszy system do TV, a ten w TCL-ach dzięki dobrym podzespołom nie zawiesza się jak w pierwszych Sony czy Philipsach) i woli coś prostszego to może kupić ze Smartem TCL-a modele P6006 czy S7906. Dotychczas to o matrycach IPS istnieje tylko informacja z rosyjskiego forum, a co ciekawsze z tych mieszania matryc znany jest właśnie Samsung. W taki sposób można każdej marce wiele zarzucić (Panasonic w teście benchmarku też dostał opinie, że HDR to lipa i miał gorszą jasność od TCL-a C70, więc i efekt HDR gorszy, co jest normą w tańszych modelach wszystkich firm), a na razie w rozsądnych cenach TCL ma najlepszą ofertę, tam gdzie inni dają matryce IPS to TCL daje VA z dobrymi parametrami (chyba jedyna firma z VA przy 55 calach i cenie 2-2,5 tys.) i bardzo szybki android (w/ testu na benchmarku).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz racje, zgadzam się.
Najwięcej pomówień piszą Ci którzy nawet go nie widzieli na oczy.
 

jadzior

New member
Odświeżam temat bo wpadł mi temat zakupu TV dla teściowej. Czytam właśnie o U49P6006 i poważnie sie zastanawiam nad zakupem.
TV używany do zwykłego oglądania seriali z Polsatu Cyfrowego i z USB.
Brać, warty swojej ceny?
 

jadzior

New member
1500 max 1600. Teściowa siedzi jakies 2 - 2,5m od tv. Wyznacznikiem jest te 49 cali i budżet... no i fajnie by było jak by odtwarzał filmy z pendrajwa.
 

jadzior

New member
To jednak ponad budżet... Kobita jest emerytka i tak zbierała ponad rok i ma 1400, 200 ja jej dołożę... znalazłem jeszcze samsunga UE49M5002.
 
Do góry