Android 7, znalezione błędy i sugestie ulepszeń

sulko

Member
Założyłem nowy temat bo mamy nowy android :D ale stare błędy w zdecydowanej większości niestety zostały:???:, dlatego wątpię czy ktoś z programistów TCL to czyta.
Z pozytywów to przełączanie i zamykanie aplikacji za pomocą klawisza home, bardzo przydatna funkcja.
Zmiany na gorsze co zauważyłem
1. Wcześniej gdy słuchałem muzyki na Kodi czy Radioline po uśpieniu telewizora muzyka grała dalej a ekran był wyłączony, teraz wyłącza się muzyka i ekran. Bardzo przydała by się funkcja wyłączenia ekranu , trzeba przecież dbać o środowisko.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ani SOny, ani Philips nie są właścicielami google.
Android i wszystkie sprawy z nim związane kieruj do Google.
 

sulko

Member
TCL ani SOny, ani Philips nie są właścicielami google.
Android i wszystkie sprawy z nim związane kieruj do Google.
W Sony android tv jest opcja wyłączenia ekranu, w Mi box android TV jest możliwość podłączenia zewnętrznej karty sieciowej jest też DTS passthrought w innych aplikacjach niż wbudowany Media player. Przykłady można mnożyć. Da się? Da! Tylko trzeba chcieć.
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Kiki przestań pisać głupoty najpierw piszesz że trzeba zgłaszać błędy do producenta a teraz każesz pisać do Google oczywiste jest że TCL SONY nie są właścicielami Google i że sam Android jest własnością (wynalazkiem) Google ale jak napiszesz do nich o błędach tego TV (Androida) to cię wyśmieją i odeślą z kwitkiem do producenta którego programiści mając najprawdopodobniej zródła czystego Androida od Google nie potrafią nic z tym zrobić by naprawić błędy które są w podstawowej funkcjonalności tego TV czyli jego bibliotekach (sterownikach) które najprawdopodobniej nie pochodzą od Google tylko właśnie od TCL i on powinien się zająć tym by jedno z drugim zgrywało i działało tak jak należy
 
Sorki , próbuje zrobić ten update androida i mi nie wychodzi, napiszecie jak to zrobić? Zgrałem plik na pendrive ale podłaczam do tv i nie wykrywa update.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Sorki , próbuje zrobić ten update androida i mi nie wychodzi, napiszecie jak to zrobić? Zgrałem plik na pendrive ale podłaczam do tv i nie wykrywa update.

System plików musi być FAT32, wyciągasz wtyczkę zasilającą tv, wkładasz pendrive'a do tv, trzymasz w telewizorze wciśnięty przycisk włączania/wyłączania, wkładasz wtyczkę zasilającą tv, a przycisk trzymasz dopóki nie pojawi się informacja, że aktualizacja jest w toku, może się takie info pojawić po jakiś 10-15 sekundach i podpięcia zasilania.
 
Do góry