Tcl u49p6006 vs tcl 49p6064?

Perejro

New member
Panowie czym się rózni TCL U49P6006 od TCL 49P6064?

Bo widzę ten pierwszy jest w neonet za 2 tysiące. Czym te modele się różnią?

Widzę,że ten pierwszy nie ma androida,jak z resztą?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To pojęcie względne.
Masz w tej cenie kalibrację i pilota do obsługi głosowej gratis ?
 

caschvip

Member
Podłączam się do pytanie odnośnie różnic TCL U55P6006 od TCL 55P6064. Na stronie trochę skąpo odnośnie informacji o matrycy, itp.
 
6006 mają 2 rdzeniowe procesory , bo przed zakupem swojego 6046 rozmawiałem w Neonet ze sprzedawcą i taką informację mi podawał i sprawdzałem dodatkowo w sieci. Dlatego ja wybrałem P6046 bo ma 4 rdzeniowy procek i 16 gb na dane. Ponoć 2 rdzeniowe procki z android TV mogą zacinać, tez bym się obawiał 2 rdzeniowego procka przy dekodowaniu treści 4k czy kodeka hevc h.265 . dodatkowo model 6006 ma 3 HDmi a 6046 4 Hdmi i chyba 6006 jest to model zeszłoroczny a 6046 z tego roku, Więc dopłać lepiej do P6046 . Mówię to na podstawie swojego u49P6046 a one tylko się różnią ponoć rozmiarem u55p6046
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 6006 to model na Linux a P6046 na Androidzie.
To duża różnica.
I masz do tego, kalibracja gratis, pilot gratis, dostawa gratis
 

maslap

New member
W jakiej cenie można nabyć model U49P6046 oraz U43P6046, czy obydwa modele posiadają pilota głosowego w cenie ?
Jak ta seria sprawuje się z modułem CAM od CP, jak z dostępnością listy kanałów tunera S2 dla CP, czy kanały można zabezpieczyć blokadą rodzicielską?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 49P60 za 2199 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis

TCL 43P60 za 1850 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis

Można zabezpieczyć.
 

maslap

New member
Dziękuję za informacje cenowe, lecz to trochę niekompletna odpowiedź ... :)

Dopytam raz jeszcze, może ktoś wie i odpowie ...

Interesuje mnie jeszcze lista kanałów Cyfrowego Polsatu, czy jest dostępna gotowa do importu, czy trzeba skanować wszystkie transpondery satelity i układać samemu - co by nie było czymś przyjemnym, a może układa się sama wg operatora ?
Czy te modele współpracują z modułem CAM Cyfrowego Polsatu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się i jakością obrazu, kontrastem, czernią, podświetleniem i wyposażeniem. Cena dla niebieskich 49P6046 za 2199 zł z pakietem gratis.
 

mateuszd7

New member
Różnią się i jakością obrazu, kontrastem, czernią, podświetleniem i wyposażeniem. Cena dla niebieskich 49P6046 za 2199 zł z pakietem gratis.

Kiki gdzie można kupić ten telewizor w tej cenie z pakietem gratis. Rozumiem żeby mieć niebieskie status trzeba zakupić abonament na hdtv i co dalej ? Pozdrawiam Mateusz
 

rafalcool1

New member
Dziękuję za informacje cenowe, lecz to trochę niekompletna odpowiedź ... :)

Dopytam raz jeszcze, może ktoś wie i odpowie ...

Interesuje mnie jeszcze lista kanałów Cyfrowego Polsatu, czy jest dostępna gotowa do importu, czy trzeba skanować wszystkie transpondery satelity i układać samemu - co by nie było czymś przyjemnym, a może układa się sama wg operatora ?
Czy te modele współpracują z modułem CAM Cyfrowego Polsatu ?
Nie ma "fast scan'u" pod operatora.Musisz zam układać co jest uciążliwe.
Nie można importaować ani eksportować listy kanałów.Chyba że jest jakiś patent.
Kiki gdzie można kupić ten telewizor w tej cenie z pakietem gratis. Rozumiem żeby mieć niebieskie status trzeba zakupić abonament na hdtv i co dalej ? Pozdrawiam Mateusz
W sklepach rtv obecnie są tańsze niż 2000zł modele 49"
 

mateuszd7

New member
Nie ma "fast scan'u" pod operatora.Musisz zam układać co jest uciążliwe.
Nie można importaować ani eksportować listy kanałów.Chyba że jest jakiś patent.

W sklepach rtv obecnie są tańsze niż 2000zł modele 49"


Podeślij proszę na priv link do sklepu bo przeszukałem co mogłem i nic nie znalazłem
 

janusz

New member
Bez reklam
Znajdź jakiś post Kiki. Kliknąłem w niebieski pod jego wpisem, kupiłem jakiś pakiet na forum za kilka zł, a potem napisałem na PW do Kiki (jak klikniesz w użytkownika to rozwija się lista m.in. PW), dopiero wtedy dostałem ofertę. Inna sprawa, że ceny opisuje w wielu postach, wystarczy prześledzić. Ceny w tym sklepie są moim zdaniem dobre, ja skorzystałem. dodatkowo daje darmową kalibrację (sądząc po ustawieniach w moim TV to chyba jest duży plus).
 
Do góry