TCL c70 czy p60?

Kain.

New member
Jak te tv radzą sobie z obrazem 720, 1080p, materiałem z netu (cda, itd)?
Warto dopłacać do c70? Z głośników i tak nie będę korzystał, gdyż mam kino, więc interesuje mnie różnica w obrazie.
Jak ocenianie szybkość działania aplikacji? chrome, kodi?
Celuje w 65cali

Zakładam, że oglądając głównie z neta hdr i tak nie doświadcze.
 

janusz

New member
Bez reklam
Jeżeli dźwięk ma lecieć z głośników w TV to C70 jest lepszą ofertą.

Nie wiem ile kosztowałby soundbar, z którym P60 mógłby zagrać na poziomie c70. Jeżeli jbyłaby to nieduża kwota to wybór mógłby być trudny. Pomimo nieco gorszych parametrów obrazu P60 jest o 650 zł tańszy.

Sporo osób jednak ma obok TV sprzęt audio o parametrach wielokrotnie lepszych niż głośniki w C70. W takiej sytuacji uważam, że różnica w jakości obrazu nie jest warta 650 zł.

Co do androida, to działa super w P60. Nie wiem czemu opinie o C70 pod tym względem są gorsze, o tym może jednak napisać kiki, w końcu zna dobrze oba modele.
 
Ostatnia edycja:

Grzegorz K

New member
Myślałem o 49", tutaj chyba różnica cenowa jest mniejsza.

Czy w kwestii obrazu nie różnią się od siebie znacząco? Kupowałbym tutaj, więc pewnie oba byłyby po kalibracji.

Co do głośników - tutaj ciśnienia nie ma bo i tak planuję zakup soundbara.

@kiki ?

Wyślij mi też proszę ceny tych dwóch modeli na pw.
 

janusz

New member
Bez reklam
Zgadzam się choć to troszkę uproszczenie. Mam kasę ,ale będę chciał kupić dzieciom mieszkania. Z uwagi iż posiadam przyzwoite audio (Yamaha + Monitor Audio) wybrałem P60. Łatwiej się będzie za kilka lat zdecydować na coś nowocześniejszego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To trudne pytanie.
Ale na podstawie podobnych wymian u innych wg mnie nie odczujesz .
A inne rzeczy mają znaczną przewagę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Androidem , aplikacjami , podświetleniem,kalibracją , pilotem gratis
To wszystko jest na plus w 55P6046
 

darkseeder

New member
Witam!

Gdzie teraz najlepiej kupić TCL c70 55 cali? Czy jest się czego obawiać jeśli chodzi o serwis? Telewizora używam sporadycznie (9-10h w tygodniu) więc ciężko mieć nie będzie. Zależy mi głównie na jakości obrazu.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry