TCL c70 czy p60?

Mangus112

New member
Witam!

Gdzie teraz najlepiej kupić TCL c70 55 cali? Czy jest się czego obawiać jeśli chodzi o serwis? Telewizora używam sporadycznie (9-10h w tygodniu) więc ciężko mieć nie będzie. Zależy mi głównie na jakości obrazu.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

W sklepie na M jest obecnie w promocji 55C7026 2999 zł + 1 zł za pilot głosowy. Dodatkowo mają raty 0% 50/50.
 

maciopa

Member
Hej,

z racji tego, że padła mi płyta główna w moim dotychczas używanym, 1.5 rocznym TCL 55s7906 - jesteśmy na etapie poszukiwania nowego TV, z tym, że rozmiar matrycy ma być 65". Obraz z UPC via moduł CI+ (w s7906 nie było polskich znaków w peg, czasem wyskakiwał error zakodowanego programu ale po paru sekundach było już ok).

Nasz wybór wstępnie padł na TCL 65c70 (z uwagi na nagłośnienie) lub PHILIPS 65PUS7502 (ma wbudowany soundbar) lub Panasonic 65EX780E lub Sony KD65XE9005 (jest też ew. opcja zakupu Samsunga w wersji MU7002).

Co oglądamy -seriale/filmy/różne discovery, Netflix, Y2Be, sport (ale nie za dużo :) ).
Źródło sygnału - kablówka UPC via moduł CI+ oraz Wi-Fi

Jakieś pomysły/podpowiedzi/sugestie? Forum i opinie nt. przeczytałem i im więcej czytam tym mniej wiem.
 

borboun

New member
Hej

Przystawiam się do kupna telewizora wpadł mi w oko TCL, problem jest taki, że cieżko jest dostać C7006 aktualnie na rynku i biore pod uwagę C7026.

Cenowo różnica 1k złotych jak bardzo różnią się oba modele?

Dzięki :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL C7006 jest dostępny dla niebieskich od ręki, w specjalnych cenach i z pakietem gratis.
TCL 65C7006 za 4999 zł
Kalibracja gratis
Pilot głosowy gratis
Dostawa gratis.

Napisz na PW dostaniesz pełne info.
 

Olsonik

New member
Hej,

z racji tego, że padła mi płyta główna w moim dotychczas używanym, 1.5 rocznym TCL 55s7906 - jesteśmy na etapie poszukiwania nowego TV, z tym, że rozmiar matrycy ma być 65". Obraz z UPC via moduł CI+ (w s7906 nie było polskich znaków w peg, czasem wyskakiwał error zakodowanego programu ale po paru sekundach było już ok).

Nasz wybór wstępnie padł na TCL 65c70 (z uwagi na nagłośnienie) lub PHILIPS 65PUS7502 (ma wbudowany soundbar) lub Panasonic 65EX780E lub Sony KD65XE9005 (jest też ew. opcja zakupu Samsunga w wersji MU7002).

Co oglądamy -seriale/filmy/różne discovery, Netflix, Y2Be, sport (ale nie za dużo :) ).
Źródło sygnału - kablówka UPC via moduł CI+ oraz Wi-Fi

Jakieś pomysły/podpowiedzi/sugestie? Forum i opinie nt. przeczytałem i im więcej czytam tym mniej wiem.

rodzice wzieli philips 65 pus7502 i sa pozytywnie zaskoczeni jakoscia obrazu (120hz robi swoje i procek obrazu), dzwiek takze na plus. Choc panasonic i sony modele co podales posiadaja bardzo pozytywne opinie w necie.
 

yogi834

New member
Hej

Przystawiam się do kupna telewizora wpadł mi w oko TCL, problem jest taki, że cieżko jest dostać C7006 aktualnie na rynku i biore pod uwagę C7026.

Cenowo różnica 1k złotych jak bardzo różnią się oba modele?

Dzięki :)
Ja wziąłem 7006 od kikiego i jest ok

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry