TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

Sixaddict

New member
Identyczny błąd v511 dla v509, czarny ekran dla youtube, ekran android, ekran główny Android, niebieski ekran TV, wszystkie aplikacje ze stałymi kolorowymi ekranami.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Identyczny błąd v511 dla v509, czarny ekran dla youtube, ekran android, ekran główny Android, niebieski ekran TV, wszystkie aplikacje ze stałymi kolorowymi ekranami.

trudno zrozumieć o co chodzi, na pewno jakiś błąd...

sugeruje: reset shop i ponowna konfiguracja tv.
 

StephaneM

New member
Identyczny błąd v511 dla v509, czarny ekran dla youtube, ekran android, ekran główny Android, niebieski ekran TV, wszystkie aplikacje ze stałymi kolorowymi ekranami.
To nakładka na górze obrazu. Jeśli naciśniesz przycisk "Ustawienia", aby przywołać menu, nakładka zniknie (ale powróci po zamknięciu menu). Chyba dzieje się to tylko po obejrzeniu youtube. Aby się go pozbyć musisz zrestartować (resetowanie telewizora nie rozwiązuje problemu)
 

tgrzebien

New member
Po kalibracji jest oki. Jedyne co to jeszcze nie jestem pewny którym suwakiem przesuwać w sytuacji dzień/noc. Wydaje mi się, że "poziom czerni" robi to najlepiej. To znaczy w dzień zwiększam poziom czerni a w nocy zmniejszam. W dzień na 50 a w nocy na 44-45. i Jest nawet spoko. W starym sonym mam tzw. kocie oko czy tam czujnik zmierzchu które samo rozjaśnia i ściemnia obraz w zależności od oświetlenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry