TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

grande

New member
Witam. Mam ten telewizor od ponad roku i muszę stwierdzić, iż mecze ogląda się bardzo dobrze, żadnego smużenia nie widać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To klasa premium, gra świetnie ma świetne możliwości i ma jako jedyny głośniki trójdrożne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 

DLUGI321

New member
Żadne zmieniony numer wersji i tyle. Brak changelog-u więc pozostają tylko domysły i spekulacje czy coś faktycznie zostało zmienione.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Żadne zmieniony numer wersji i tyle. Brak changelog-u więc pozostają tylko domysły i spekulacje czy coś faktycznie zostało zmienione.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

No nie przesadzaj - między wersją androida 8 a 7 jest bardzo dużo różnic i lista jest publicznie podana przez google. Niewiadomą są zmiany między buildami gdy nie ma zmiany wersji androida.
 

artur20000

New member
Witam,
TV mam kilka miesięcy i wszystko jest super, ale mam mały problem, mam na pendrivie filmy z telefonu i jak je odtwarzam to są obrócone o 90 stopni. Filmy są z huawei p 20 pro w formacie mp4. Filmy divix z torrentow odtwarzają się prawidłowo. Nie ma opcji obrócenia obrazu. Tak jakby obraz był dostosowany do 16:9 pomimo ze był nagrywany pionowo. Macie jakiś pomysł gdzie to ustawić ?
Dzięki za pomoc z góry
 

TKN17

New member
Noszę się z zamiarem kupna nowego TV. Wybór w zasadzie padł na TCL.
Zastanawiam się tylko, który m9del wybrać U55X9006 czy 55DC760.
Który model polecacie?
@kiki Masz u siebie w sklepie oba modele dostępne?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne.
Model X9006 to model premium z pełną konfiguracją dla niebieskich.
I tak bym wybrał.
Będziesz miał też specjalną cenę.
Ile masz max kasy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry