TV TCL U43P6036 zablokowany na starcie TCL logo Naprawiono.

zinzin059

New member
Witam wszystkich, pozwalam sobie na umieszczenie tutaj wiadomości, aby poprosić o pomoc.
Posiadam TCL U43P6036.
Ponieważ naprawdę nie mogę ustawić opcji HDMI CEC za pośrednictwem mojego skrzynki (która działała dobrze z starym telewizorem Samsung), zacząłem szukać alternatywnego rozwiązania, mianowicie modyfikować plik BUILD.PROP w katalogu głównym Android. Krótko mówiąc, podczas tych manipulacji starałem się uruchomić telewizor w trybie FASTBOOT poprzez polecenie "ADB REBOOT BOOTLOADER". I od tego czasu telewizor odmawia zapłonu. Pozostaje zablokowany na stałym ekranie TCL i włącza się automatycznie po podłączeniu. Próbowałem aktualizować przez USB (za pomocą pliku Update.pkg znalezionego na tym forum, wersja 143 i 161).
Jak mogę zresetować telewizor, czy istnieje tryb odzyskiwania lub szybki start?
Z góry dziękuję za pomoc.
(Jestem francuski, tłumaczenie odbywa się za pośrednictwem tłumaczenia google).
 

Fabus

New member
Witam wszystkich, pozwalam sobie na umieszczenie tutaj wiadomości, aby poprosić o pomoc.
Posiadam TCL U43P6036.
Ponieważ naprawdę nie mogę ustawić opcji HDMI CEC za pośrednictwem mojego skrzynki (która działała dobrze z starym telewizorem Samsung), zacząłem szukać alternatywnego rozwiązania, mianowicie modyfikować plik BUILD.PROP w katalogu głównym Android. Krótko mówiąc, podczas tych manipulacji starałem się uruchomić telewizor w trybie FASTBOOT poprzez polecenie "ADB REBOOT BOOTLOADER". I od tego czasu telewizor odmawia zapłonu. Pozostaje zablokowany na stałym ekranie TCL i włącza się automatycznie po podłączeniu. Próbowałem aktualizować przez USB (za pomocą pliku Update.pkg znalezionego na tym forum, wersja 143 i 161).
Jak mogę zresetować telewizor, czy istnieje tryb odzyskiwania lub szybki start?
Z góry dziękuję za pomoc.
(Jestem francuski, tłumaczenie odbywa się za pośrednictwem tłumaczenia google).

Did you root your TV to change build.prop?
How did you change build.prop? By some text editor? By ADB?
 

zinzin059

New member
Witaj, nie udało mi się go zakorzenić. Z drugiej strony udało mi się rozwiązać problem z telewizorem. Przetestowałem inny sformatowany dysk FAT w formacie USB z oprogramowaniem firmowym v161 o nazwie Update.pkg (i naciśnięciem przycisku zasilania podczas uruchamiania).
Dla Roota, chciałbym naprawdę wiedzieć, jak postępować, pozwoli to mi zmodyfikować build.prop i zmodyfikować wartość
Przykładowo ro.hdmi.device_type = 4.
Jeśli ktoś ma jakieś rozwiązanie, jestem przygnębiony!
 
Do góry