Kalibracja i ustawienia TCL C70

111kris

New member
Jako, że część wpisów dotyczących kalibracji TCL C70 została usunięta zamiast przesunięta do nowego wątku oraz pojawiły się ostrzeżenia za pisanie nie w temacie postanowiłem założyć nowy temat dotyczący kalibracji i ustawień telewizora TCL C70 aby uniknąć niepotrzebnego bałaganu i innych niedogodności.

Informacja dla wszystkich bez wyjątku.temat ten dotyczy wylacze telewizorów TCL C70.
Nie banów, nie kalibracji- Ale telewizorów TCL C70.
Pisać można kto co chce Ale wyłącznie na tamat!
Wszystkie posty off top będą usuwane.
A jeśli ktoś notorycznie będzie łamał regulamin zostanie ukarany

To temat o telewizorach TCL c70.

Powyższy cytat oczywiście pochodzi z poprzedniego wątku i dotyczył wpisów tam dokonywanych
Mam nadzieję, że każdy będzie się mógł wypowiedzieć w przypadku wątpliwości.
Pozdrawiam.
 

kajapa

Member
Mam TCL 55c7026 i chciałbym w nim "porządnie" ustawić obraz. Macie jakieś swoje ustawienia obrazu z których jesteście zadowoleni? Na YT jest film z kalibracji TCL-a, nie mogę jeszcze wstawić linku więc podaję tytuł do wyszukania: "4K TV Calibration TCL UHD 4K"
Czy ktoś z Was widział i sprawdzał te ustawienia?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
to kalibracja od Darko więc on zna się na rzeczy choć wiadomo nie każdy TCL jest taki sam dlatego różnie może wyjść z obrazem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie kłam, nie wprowadzaj w celowo w błąd, nie ironizuj :
"Przecież Kiki robi kalibracje przez telefon"
Więcej ostrzeżeń nie będzie !!!
 

szejkus

New member
mam pytanie po zrobieniu kalibracji co jakiś czas ustawienia kolorów sie resetują i musze ustawiać barwy od nowa. jest na to jakaś rada ??
 

kajapa

Member
Ma ktoś z Was TCL-a C70 żeby się podzielić ustawieniami obrazu i dźwięku? Nie wierzę, że nikt nie robił kalibracji. Może jest jakiś program do kalibracji TV na adku?
 
Ostatnia edycja:

marcindt1984

New member
Błagam pomóżcie!!! Potrzebuje ustawień obrazu do mojego TCL C70. Nie ogarniam tego tematu :( Filmy, gry przegladam na ustawieniach automatycznie sugerowanych przez tv, ale aż żal ściska świadomość że moge z tego tv wyciągnąć więcej a nie potrafie :( Pomóżcie prosze! Podeślijcie jakieś ustawienia. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaloguj się więc w Klubie HDTV :
Klub Hdtv.com.pl
I podaj proszę maila do siebie.
 
Do góry