Kalibracja i ustawienia TCL C70

groszek512

New member
Tcl qled 55

Witam. Otrzymałem kalibrację do tcl, obraz jest idealny np na Netflix czy HBO go, ale na dekoderze otrzymanym z tv INEA kolory są zbyt jaskrawe i ogólnie obraz już nie jest tak ładny jak na wspomnianym Netflix. Co mam zrobić żeby to naprawić. Ustawienia są ciągle takie same. Pozdrawiam
 

budgie1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzień dobry. Jestem nowy na tym forum i chciałem prosić o przesłanie na maila kalibracji do TCL U55P6046. Do kogo mogę się zwrócić z tym tematem?
 

groszek512

New member
Witam. Jakiś czas temu pisałem o problemach z obrazem przez dekoder INEA, zbyt jaskrawe, problem nie występuje na Netflix czy HBO go. A teraz mam pytanko dotyczące tv TCL . Po otrzymaniu kalibracji obraz jest super ale zauważyłem problem, niebieski kolor( chyba tylko określony odcień) jest zielony i to bardzo jaskrawy. Nie mam pojęcia jak zniwelować ten problem, domyślam się że pewnie trzeba zmienić coś w ustawieniach ale zupełnie nie mam pojęcia co
 

AdamWGM

New member
Cześć, mam problem że TV ostatnio zaczął sam się włączać. Jakieś rady?
Mam soft v570, może polecacie wgrać jakiś inny?
 

MatDo

New member
Cześć,
Próbowałem dołączyć do klubu, lecz nie wczytuje strony, jest jakiś problem, a chciałbym uzyskać pomoc w kalibracji Tcl c735
 
Do góry