Software TCL U58S7806S

mygen

New member
Panowie chcę sprzedać ten tv. Kupiłem coś większego. TV ma 3 lata. Za ile mogę próbować sprzedać? Ma wgrany najnowszy możliwy soft. Jest cała zawartość łącznie z kartonem.

Pzdr
 

radziog

New member
Witam, odświeżę temat!
Mam ten sam telewizor i uruchamia mi się tylko do logo TLC i restartuje w kółko, szukałem oprogramowania na Internecie ale nie znalazłem nigdzie.

Może ktoś pomoże??
 

firefl

Active member
Bez reklam
Na tej stronie jest duży wybór.
Strona TCL Australia, dla mojego tv z chipsetem mediatek pliki pasowały
link

Twój tv to chyba płyta nt67. Upewnij się
Aktualizacja boot upgrade, bootloader sprawdza poprawność pliku. Zresztą gorzej chyba nie będzie :p
 

firefl

Active member
Bez reklam
post jest zabałaganiony i moja czarodziejska kula słabo podpowiada jaki masz telewizor. Ze strony którą podałem bez problemu ściagam sugerowany przez szklaną kulę plik V8-NT67F02-LF1V614.bin
Podpowiem, że na stronach 4pda też są linki ale nie chce mi się za Ciebie szukać.
 

radziog

New member
posiadam telewizor jak w temacie TCL U58S7806S, plik podany ze strony ściągnąłem i zgrałem na pena sformatowanego Fat32 - ale nie odpala instalacji nie wiem czy ten blik BIN trzeba jeszcze jakoś rozpakować, czy tak po prostu go zgrać? Ja go po prostu zgrałem i zero reakcji za to ściągnąłem plik V8-NT67F02-LF1V509 w formacie IMG instalacja przebiegła pomyślnie ale po instalacji robi się restart i dalej to samo. szukałem na tym ruskim forum, ale nie mogłem tam znaleźć nic innego, żebym był specem to bym nie prosił o pomoc na forum siedzę od wczoraj na necie i testuje przeróżne pliki i już nie wiem co mam robić - szukałem też serwisu w mojej okolicy to po zatelefonowaniu każdy od razu nasuwa jedną jedyną opcje wymiany płyty dlatego próbuję własnych sił.

Pozdrawiam Radosław
 

firefl

Active member
Bez reklam
wreszcie zechciałeś dokładniej opisać o co chodzi.
Dobry opis to podstawa bo dopiero wtedy można próbować. Bez tego jest beznadziejne zgadywanie co autor miał na myśli. We wcześniejszym poście twierdziłeś, że z TCL Au nie da się ściągnąć potem jednak napisałeś, że ściągnąć się dało ale nie zdołałeś wgrać. Czy nie da się dobrze opisać od razu?

Jak zrozumiałem umiesz uruchomić aktualizację w trybie boot.

Zostaje mieć nadzieję, że uda się uruchomić z inną wersją lub za kolejną próbą.

Mam 2 tv tcl, nowsze platformy mediatek i realtek.
Na mediateku miałem podobny problem, uparcie próbowałem wielkokrotnego wgrywania różnych wersji i pomogła dopiero najstarsza jaką znalazłem.
Szukaj różnych wersji V8-NT67F02-LF1Vxxx, ten xxx to wersja.
Może się uda, powodzenia.

tu opisali jak aktualizować elektroda
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Masz linki w poście powyżej. Niestety trzeba przeczytać, tego za Ciebie nie zrobię. Jak jeszcze możemy Ci pomóc?
 
Do góry